Kül Masalı 2. Bölümde Neveser, Özge'ye çirkin bir teklif yaptı! Özge'yi bekleyen sır aralandı!

TRT'nin hikayesiyle çok konuşulacak yeni dizisi Kül Masalı 2. bölümüyle izleyicinin karşısına çıktı. Kül Masalı 2. bölümde neler yaşandı? Kül Masalı 3. bölümde fragmanı yayınlandı mı? Kül Masalı 3. bölümde neler olacak? Kül Masalı dizisi oyuncuları kimlerdir? Kül Masal dizisi konusu nedir? Kül Masalı dizisinin konusu ne? Kül Masalı dizisinde kimler rol alacak? Kül Masalı dizisi ne zaman yayınlanacak? Kül Masalı dizisi nerede çekiliyor? Kül Masalı dizisi uyarlama mı?

Volkan Usta
23 Şubat 2024 - 09:15
Kültür Sanat

TRT 1'in yapımcılığını Cemil Cengiz’in üstlendiği, sezonun iddialı projelerinden olan Kül Masalı 2. bölümüyle ekrana geldi. İşte detaylar!

KÜL MASALI 2. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Jale’nin köşkteki manevi varlığı ve Arat üzerindeki etkilerini görmek Özge’yi çok sarsar. Neveser, Özge ve Arat’ı ayırmanın yollarını aramaktadır.

Behiye’yi de işin içine karıştıracak bir planı vardır. Behiye ablasını çok zor durumda bırakacak bir hata yapar. Arat Özge’yi mutlu etmek ve aşkını doyasıya yaşamak isterken, Özge aşkı ile sevdiği adamın ailesi arasında sıkışıp kaldığını hissetmeye başlamıştır.

Arat’ın kızı Birce ile bağ kurmak isteyen Özge, Arat’dan bu konuda destek ister. Jale’nin kaza dosyasını yeniden açan Cemil ise, yeni ipuçları ararken beklenmedik bir teklifle karşılaşır. Teklifin kimden geldiği ise çok daha büyük bir gizemdir.

Kül Masalı” her Perşembe saat 20.00’de TRT 1’de…

İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin