Kuzgun reyting sonuçları açıklandı! Yeni dizi kaçıncı oldu?

Kuzgun reyting sonuçları elimize ulaştı. Barış Arduç ve Burcu Biricik'in başrolde yer aldığı Star Tv ekranlarının yeni dizisi ilk bölümü ile reyting listelerinde kaçıncı oldu?

Nurşah
14 Şubat 2019 - 11:52
Reyting

Barış Arduç, Burcu Biricik, Levent Ülgen, Hatice Aslan gibi başarılı oyuncuların kadrosunda yer aldığı Ay Yapım imzalı dizi yayın hayatına başladı. 13 Şubat Çarşamba akşamı izleyici karşısındaki ilk sınavını veren Kuzgun reyting sonuç listelerinde kaçıncı sıraya yerleşti? Haberimiz her hafta güncellenecektir.

19-02/14/kuzgun-reytingleri.jpg

Kuzgun 1. bölüm reyting sonuçları

Kendi kendisini büyüten Kuzgun'un geçmişteki hesaplaşmalarının peşine düşer. Seneler sonra yolları Dila ile kesişir. Hiç beklemediği bir anda aradan geçen yirmi senenin ardından kendisini yeniden eski hayatının peşinde bulur...

19-02/14/kuzgun-1-bolum-reyting-1550133683.jpg

Dün akşam ekrana gelen ilk bölümü ile dizi izleyiciler tarafından beğeni topladı ve sosyal medyada kısa sürede kendisinden bahsettirmeyi başardı. Kuzgun total grubunda on üçüncü sıraya yerleşti. AB grubunda ise sekizinci oldu ve reyting listelerine giriş yaptı... Her iki grupta da günün birincisi TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul oldu...

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat