Leke Şirin ( Tuğçe Açıkgöz) kimdir?

Kanal D'nin yeni dizisi Leke'nin oyuncuları da hikayesi de büyük merak uyandırıyor. Leke Şirin kimdir? Gerçek adı nedir?

Merve Mutlu
16 Nisan 2019 - 16:31
Yeni Bölüm

Kanal D'nin yeni dizisi Leke'nin oyuncuları da hikayesi de büyük merak uyandırıyor. Leke Şirin kimdir? Gerçek adı nedir?

Leke Şirin kimdir?

19-04/16/leke.png

Güzel ve sempatik bir kızdır. Yasemin'in de yetiştirme yurdundan en yakın arkadaşıdır. Eğitimli ya da donanımlı olmayan bu kızın bulabildiği tek iş Serpil'in şirketindeki stant mankenliği işidir.

Leke dizisinde Şirin karakterini Tuğçe Açıkgöz canlandırmaktadır. 

Tuğçe Açıkgöz kimdir?

19-04/16/lek-esirin.jpg

1993 Eskişehir doğumlu Tuğçe Açıkgöz Kadir Has Üniversitesi oyunculuk Bölümü öğrencisidir. Bir çok tiyatro’da yer alan oyuncu Kanal D ekranlarında yayınlanan Yazın Öyküsü adlı dizide Ekim karakterini canlandırmıştır. 

Leke dizisinin konusu ne?

19-04/16/leke-dizisi-1555423087.jpg

Aşka inanmayan, kadınlara güvenmeyen başarılı iş insanı Cem Yenilmez'in ezberlerini bozduran bambaşka bir kadın olan Yasemin Adıvar ile yollarının kesişmesini konu alacak olan dizide: 18 yaşındaki Yasemin ile 9 yaşındaki kardeşi Murat, yetimhanede büyümüş ve hayata karşı mücadele etmek zorunda kalmışlardır. Hırslı ve çalışkan biri olan Yasemin, Hukuk Fakültesini kazanır. Avukat olmak istemektedir. 18 yaşına geldiğinde kaldığı yurttan ayrılmak zorund kalan Yasemin, kardeşinden ayrılmamak için kardeşi ve kendisine bir ev tutar. Duyma engelli olan kardeşinin ameliyat masraflarını karşılamak için elinden geleni yapacak olan Yasemin, "Niye bu kadar zor? Hayat niye bu kadar zor? Kadın olmak niye bu kadar zor? Onurla şerefle yaşamak niye bu kadar zor?" sorularını soracaktır.

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat