Lila Gürmen Seni Çok Bekledim dizisinde!

Seni Çok Bekledim'in oyuncuları arasında Lila Gürmen de var.

Merve Mutlu
19 Kasım 2020 - 17:11
Gündem

Star TV ekranları için yeni sezonda yayınlanmak üzere Skala Medya'nın yapımcılığında ve çalışmaları Özcan Deniz tarafından yürütülen Seni Çok Bekledim dizisinin hazırlıkları nihayet tamamlandı. Geçtiğimiz ayın sonunda okuma provasına giren ekip sete çıkmıştı. Ekibin isimleri netleşmeye devam ediyor.

20-11/19/seni-cok.png

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlana; başrolde İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz olmak üzere, İlhan Şen, Caner Şahin, Nihan Büyükağaç, Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Ali İpin, Durul Bazan, Sibel Şişman, Ahmet Mekin ve Hakan Ummak gibi isimleri bir araya getiren proje oyuncu kadrosu ile de adından söz ettirecek.


Lila Gürmen Seni Çok Bekledim dizisinde!

20-11/19/lila.png

Şahin Altuğ'un yönetmen koltuğunda oturduğu, Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Makar gibi isimleri bir araya getiren dizide: Özcan Deniz (Kadir) ve İlhan Şen (Erol) abi kardeşi oynuyor, ikilinin annesini ise Lila Gürmen (Mihre) oynuyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat