Mahsun Kırmızıgül'den kimyasal silah isyanı!

Mahsun Kırmızgül, Mısır ve Suriye'de yaşanan olaylara tepki göstererek, "Dünyadaki bütün silah üreticilerinin Allah belasını versin" dedi.

resim yok
23 Ağustos 2013 - 16:23
Magazin

Mahsun Kırmızgül, Mısır ve Suriye'de yaşanan olaylara tepki göstererek, "Dünyadaki bütün silah üreticilerinin Allah belasını versin" dedi.

 

Kırmızıgül, Suriye'de Beşar Esad tarafından sarin gazıyla binlerce çocuğun öldürülmesi ve Mısır'da darbecilerin, darbe karşıtlarını öldürmesine Twitter hesabından tepki gösterdi. Kırmızıgül sosyal medyadan savaşa ve kana lanet okuyarak şöyle devam etti:

 

'İKİYÜZLÜLÜK ÇOK NET ORTADA'

"Kimyasal saldırı, Cenevre Antlaşması'na göre büyük suçtur. Esad ilk kez net olarak katil ve diktatör olduğunu gösterdi.

1988'de Saddam bütün dünyanın desteğini alarak, batıdan satın aldığı kimyasal silahlarla masum insanları öldürdü. Dünya sus pus olmuştu.

Şu an Amerika, Batı ve Araplar suskun. Böyle bir katliam ve caniliğin karşısında bu ikiyüzlülük çok net ortada.

 

'KURSAĞINIZDAN GEÇENLER HARAM OLSUN'

Kimyasal silahlar İsviçre, Belçika, Hollanda, Almanya ve Amerika'da üretiliyor. Bu uygar ülkeler Saddam'a en çok kimyasal satan ülkelerdi.

İnsanlar çok uzakta olan biteni duymayabilirler. Ama Mısır ve Suriye'nin komşusu olan Müslümanların bu vahşeti görmemesi utanç vericidir.

 

Dünyadaki bütün silah üreticilerinin Allah belasını versin. Bunların kursağından geçen her nimet haram olsun."

 

FİLM HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Bu arada geçtiğimiz günlerde gazetelerde yer alan, Mahsun Kırmızıgül’ün yeni dizi projesi 'Firuze' için Cansu Dere’ye teklif götürdüğü haberleri ile ilgili Boyut Filmin sahibi Murat Tokat yaptığı açıklamada çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti. [reklam] Murat Tokat açıklamasında “Basında yer alan “Firuze’nin oyuncu kadrosu için Cansu Dere ile görüşüldü; ancak  kabul etmedi” içerikli haberler gerçeği yansıtmadığı gibi, bahsi geçen proje için adı hiç geçmemiş ve kendisine ne Mahsun Kırmızıgül ne de Boyut Film tarafından herhangi bir teklif götürülmemiştir.

 

Ayrıca, bunun dışında başka oyuncularla da adı anılan Kırmızıgül bahsi geçen isimlerle de asla görüşmemiş ve görüşme talebinde de bulunmamıştır” dedi.

Mahsun Kırmızıgül’ün bu sezon dizi film projesi olmadığını, bu yıl sadece sinema filmi çekeceğini açıklayan Murat Tokat bu sebeple dizi ile ilgili hiçbir oyuncuyla görüşmediğini vurguladı.

Şuanda sinema filmi 'Mucize'nin hazırlıklarıyla meşgul olan Kırmızıgül’ün ise çıkan haberlere ilişkin twitter'da yaptığı açıklama şu şekilde:  “Şu an Mucize filminin hazırlık aşamasındayız. Benim başka işlere ayıracak zamanım yok. Üretilen yalan yanlış haberlere inanmayın.”

 

 

ÜNLÜ OYUNCUNUN MÜSLÜMAN OLMASINI SAĞLAYAN OLAY!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin