Masterchef Uğur neden diskalifiye oldu?

Masterchef Uğur yarışmadan ayrıldı.

Merve Mutlu
24 Kasım 2020 - 16:00
Gündem

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu tv8 ekranları için yurt dışından uyarlanarak hazırlanan ve yayınlandığı her dönemde ses getiren Masterchef yarışmasında beklenmedik bir gelişme oldu ve yarışmada son 8'e kalan Uğur Yılmaz Deniz diskalifiye oldu. Diskalifiye haberini de Acun Ilıcalı paylaştı...

20-11/24/ugir.png

MasterChef Türkiye 2020 programında diskalifiye haberi şok etkisi yarattı. Kanalın patronu ve yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı'nın "Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir." sözleri ile duyurduğu bu haber gündemi salladı.

Masterchef Uğur neden diskalifiye oldu?

20-11/24/masterchef-uur-1606225991.jpg

Geçmiş dönemde baş örtülü kadınlardan spor kulüplerine, Acun Ilıcalı'dan toplumsal olaylara, Ali Koç'tan sağlık çalışanlarına kadar birçok konuda hakaret ve küfür içeren, ayrıştırıcı ve hedef gösteren sosyal medya paylaşımları yaptığı ortaya çıkan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmada son 8'e kalmış olmasına rağmen programdan atıldı. Bu açıklama ve haberlerin ardından yarışmacı sosyal medya hesabını kapattı. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat