Merve Boluğur'dan ilginç çıkış!

Oyuncu Merve Boluğur katıldığı programda yine çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Boluğur, bir kez daha evlenebileceğinin sinyalini verdi.

Berfin Sengil
12 Şubat 2024 - 15:42
Magazin

Yaptığı her hareketle olay olan oyuncu Merve Boluğur, Eser Yenenler'in YouTube kanalındaki Linç@ programında yine birbirinden ilginç açıklamalara imza attı.

Daha önce iki kez evlenip ayrılan Merve Boluğur özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı. Televizyonlardan uzak kalmasının nedenini, "Biraz açıkçası dinlenmek istedim biraz özel hayatımı düzene sokmak istedim çok güzel başardım" diyerek açıklayan Boluğur, Eser Yenenler'e "Evet ikinci kere dedim gene olmadı sen biraz taktik ver" dedi.

'Geyşa Olmayı Seviyorum'

Merve Boluğur çocuk istediği için üçüncü kez evlenebileceğini söylerken, "Geyşa olmayı seviyorum, bıraksan ayağını bile yıkarım" ifadelerini kullandı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin