“Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?” dizisinden yeni afiş ve bir ön izleme yayınlandı!

Show TV ekranlarında güçlü kadrosuyla, merak unsuru yüksek bir hikaye sunmaya hazırlanan “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?” dizisinin ikinci afişi ve diziden duygu yüklü bir ön izleme sahnesi yayınlandı. Peki Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın? dizisinin çekimleri ne zaman başlıyor? Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın? dizisinde kimler rol alacak? Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın? dizisi uyarlama mı? Doktor Cha uyarlaması Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın? hangi kanalda yayınlanacak? Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın? dizisinin konusu ne?

Volkan Usta
12 Şubat 2024 - 16:20
Kültür Sanat

İzleyiciyi Show Tçatısı altında buluşturacak olan ve her bölüm seyircinin gizem duygusunu besleyerek ilerleyecek “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın? dizisinin göz alıcı afişinde; Demet EvgarBuğra GülsoyMehmet Yılmaz AkEcem Özkaya ve Hatice Aslan yer alıyor. Birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı renkli afiş, sosyal medyada büyük ilgi topladı.

“Ben o kadar yalnızdım ki suçlamak için bile kimsem yoktu, senden başka…”

Yarın akşam (13 Şubat Salı) ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan diziden yayınlanan ön izleme sahnesinde; hasta yatağında eşi Timur’a (Mehmet Yılmaz Ak) içini döken Bahar’ın (Demet Evgar) sözleri seyircilerin yüreklerine dokundu. Ön izleme sahnesine Bahar’ın “Ben o kadar yalnızdım ki suçlamak için bile kimsem yoktu…” cümlesi damgasını vururken, Demet Evgar ve Mehmet Yılmaz Ak’ın oyunculukları alkış topladı.

Neslihan Yeşilyurtun yönetmen koltuğunda yer aldığı, senaryosunu Ayça Üzüm’ün kaleme aldığı, MF Yapım imzalı dizinin kadrosunda; Demet EvgarBuğra GülsoyMehmet Yılmaz AkEcem ÖzkayaFüsun DemirelElit Andaç ÇamDemirhan DemircioğluNil Sude AlbayrakSena KalıpAlisa Sezen Sever ve Hatice Aslan gibi birbirinden güçlü isimler yer alıyor.

Hepimiz kadar yenilmiş ama hepimizden daha cesur karakterleri bir araya getiren dizinin hikayesi ise şöyle: Bahar (Demet Evgar), ölümle karşı karşıya geldiğinde dışarıdan kusursuz’ görünen ailesinin özellikle de eşi Timurun (Mehmet Yılmaz Ak) başka bir yüzüyle karşılaşacak. Bahar’ın ani hastalığı ile ailedeki tüm dinamikler değişecek. Bu süreçte Evren (Buğra Gülsoy), her anlamda Timurun rakibi olacak. Bahar’ın hayatını yeniden inşa etmesi ise çoğu zaman trajikomik hikayelerle izleyiciye umut aşılayacak.

Her şeye rağmen yeniden başlamanın mümkün olduğunu hatırlatacak olan Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?” adlı dizi yarından itibaren her salı saat 20.00’de Show TVde!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin