Mixed-ish 1. sezon 4. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Black-ish'in yeni uzantı dizisi Mixed-ish'in yeni bölümünde neler olacak? Mixed-ish 1. sezon 4. bölüm fragmanı, konusu ve bölümden kareler...

Volkan Küçükel
15 Ekim 2019 - 17:25
Kültür Sanat

Kenya Barris ve Peter Saji ikilisinin yaratıcısı olduğu Black-ish uzantısı "Mixed-ish" geçtiğimiz hafta "Let Your Hair Down" isimli bölümle ekranlardaydı.

MIXED-ISH 1. SEZON 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hikayesi Tracee Ellis Ross'un Black-ish'te hayat verdiği Rainbow Johnson karakterinin 1980'li yıllarda melez bir ailede yetişme sürecine odaklanan dizide olaylar Rainbow'un ailesinin 1985 senesinde hippi yaşam tarzına sahip bir topluluktan mecburen ayrılıp banliyöye taşınmaları sonrasında buradaki yaşam biçimine uyum sağlama ya da kendi yaşam tarzlarına sadık kalma konusunda yaşadığı ikilemler ekseninde şekilleniyor.

Son bölümde; öğretmeninin fotoğraf günü için saçlarını düzenli bir hale getirmesini söylediği Rainbow saçıyla karmaşık bir ilişki kurmaya başlar. Bu arada Johan ve Santamonica kendi kimlikleriyle mücadele etmektedirler.

19-10/15/mixed-ish-1x04-foto1.jpg

MIXED-ISH 1. SEZON 3. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Dizi; Michael Spiller'ın yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun üçüncü bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.7 reyting oranı ve 3.43 milyon izleyici rakamlarını elde etti.

MIXED-ISH 1. SEZON 4. BÖLÜM NE ZAMAN?

Angela Nissell'in senaryosunu kaleme alıp; Stephanie Laing'in (Dollface) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun dördüncü bölümü "Love is a Battlefield" 15 Ekim 2019 Salı akşamı ABC ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

19-10/15/mixed-ish-1x04-foto2.jpg

MIXED-ISH 1. SEZON 4. BÖLÜM KONUSU

Rainbow, okuldan ailesinin köklerini araştırması gereken bir ev ödevi aldığında anne tarafının geçmişinin baba tarafından çok daha karmaşık olduğunu öğrenir.

Bu arada Johan arkadaşlarının havalı olduğunu düşündüğü yeni ilgi alanı buz hokeyine alışmakla meşguldür.

Oyuncu kadrosu: Mark-Paul Gosselaar (Paul Johnson), Tika Sumpter (Alicia Johnson), Christina Anthony (Denise), Arica Himmel (Bow Johnson), Ethan William Childress (Johan Johnson), Mykal-Michelle Harris (Santamonica Johnson), Gary Cole (Harrison).

Konuk oyuncu kadrosu: Paulet Del Castilla (Micaela), Caitlin Kimball (Mrs. Collins).

MIXED-ISH YENİ BÖLÜMDEN DİĞER KARELER

19-10/15/mixed-ish-1x04-foto3.jpg

19-10/15/mixed-ish-1x04-foto4-1571148790.jpg

19-10/15/mixed-ish-1x04-foto5.jpg

"Mixed-ish" (ABC) fragman:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat