Murat Akyer kimdir? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor?

Nursel Ergin ile nişanlanan Murat Akyer, nişan fotoğraflarının paylaşılmasıyla merak edilen bir isim haline geldi. Murat Akyer kimdir? Kaç yaşında?

Berfu Gürle
01 Kasım 2017 - 15:00
Magazin

Murat Akyer, Var Mısın Yok Musun programı ile tanınan sempatik sunucu Nursel Ergin ile nişanlandı. Çiçeği burnunda çift ile ilgili yapılan olumsuz eleştirilere ise Murat Akyer ve eski eşi Kamer Odabaşı basın açıklamasında bulundu.

Haber "Nursel'in Mutfağında Yasak Aşk" başlığı ile Star TV’de yayımlanan 'Duymayan Kalmasın' programda servis edilince ortalık karıştı. Türkiye halkının canı gönülden sevdiği Nursel Ergin'e yapılan bu haberlerin elbette basın açıklaması sonrasında yalan olduğu ortaya çıktı. Nursel Ergin, ikilinin evliliği bittiği sıralarda tanıştıklarını açıkladı. 

Murat Akyer Ne iş yapıyor?

İlk evliliğinden ikiz erkek çocuğa sahip olan Akyer, iş adamı ve basın mensubudur.

17-11/01/murat-akyer-kimdir.jpg

Yapılan suçlamalarda Murat Akyer'in eski eşi Kamer Odabaşı'nın kanser olması ve Nursel ile ilişkilerininde evlilik sürecindeyken başladığı konuşuldu. Bu suçlamalara Murat Akyer ve Kamer Odabaşı bir araya gelerek ortak bir basın açıklaması yaptı. Böylece bu haberin asılsız olduğu ortaya çıktı. 

Murat Akyer ve eski eşi Kamer Odabaşı'nın basın açıklaması

"17.10.2016 Pazartesi günü, Star TV’de yayımlanan 'Duymayan Kalmasın' adlı programda "Nursel'in Mutfağında Yasak Aşk" başlıklı bir haber yayımlanmış olup bu haberde gerçeğe aykırı, incitici ve kişilik haklarımızı ihlal eden bilgi ve ifadelere yer verilmiştir.

Öncelikle belirtmek gerekir ki; Kamer Odabaşı Akyer'e Şubat 2016 tarihinde teşhisi konulmuş olan 'Lenfoma' hastalığı çok başarılı bir tedavi süreci sonrasında Mayıs 2016 tarihinde tamamen yok olmuş ve kendisi o tarih itibariyle tamamiyle sağlığına kavuşmuştur, tedavi sürecinde Murat Akyer, eşinin ve çocuklarının yanından hiç bir zaman ayrılmamış, bu zorlu süreçte eşine maddi ve manevi yönden gereken her türlü desteği vermiştir. Dolayısıyla Kamer Hanımın hastalığının halen devam etmekte olduğu hususu kesinlikle doğru değildir.

Bu sancılı süreç sonunda taraflar Temmuz 2016'da müştereken ayrılık kararı almışlar, Eylül 2016 tarihinde ise anlaşmalı olarak boşanmak için İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurmuşlardır. 26 Ekim tarihine atılı bulunan duruşmada kağıt üzerinde baki olan bu evlilik hukuken de son bulacaktır. Tüm bunların yanı sıra Murat Akyer'in, Nursel Ergin'e Maslak'ta bir rezidans dairesi tuttuğu ve bu dairede onunla birlikte yaşamakta olduğu haberi de hiç bir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır."

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat