Necati Şaşmaz yeni dizisinde Şems karakterini canlandıracak!

Kurtlar Vadisi ile tanıdığımız Necati Şaşmaz yeni dizisini açıkladı! Geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçerek merak edilen soruları cevaplayan ünlü oyuncunun yeni projesi ve Kurtlar Vadisi hakkında her şey haberimizde!

Nurşah
30 Nisan 2018 - 16:55
Magazin

Ekranların sevilen yüzü Necati Şaşmaz geçtiğimiz günlerde merak edilen soruları cevapladı. Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Polat Alemdar karakteri ile hafızalarımıza kazınan başarılı oyuncu gelecek sezonlarda ekrana gelecek dizi ve film projeleri hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. İşte Necati Şaşmaz'ın yeni projeleri!

18-04/30/necati-sasmaz-yeni-dizi.jpg

Necati Şaşmaz Şems-i Tebrizi olacak!

Kurtlar Vadisi dizisinin yeni sezonda ekranlarda olacağını müjdeleyen başarılı oyuncu yeni projeleri ile ilgili şu cümleleri söyledi:

"Evet birkaç dizi projemiz var. Daha öncesinde bir Hint yapımıyla ortak çalışacağımızın duyurusunu yapmıştık. Üç sinema filmi projemiz var... Ayrıca Türk televizyonlarında dizi olarak üç projemiz var. Onları da hayata geçirmek için çabalıyoruz..."

Bunlara ek olarak uluslararası bir proje olan ve senaryosunu kendi yazdığı yeni dizisinden de bahsetti. Kendisini Polat Alemdar rolü ile uzun sürelerde ekranlarda gördüğümüz ve alıştığımız Necati Şaşmaz yeni dizisinde Şems karakterini canlandıracak! Mevlana ile birlikte adını tarih sahnesine yazdıran Şems karakteri, ünlü oyuncu için yeni bir soluk olacak gibi görünüyor...

Necati Şaşmaz kimdir?

15 Aralık 1971 doğumludur. Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Pusu'daki Polat Alemdar rolü ile tanınır. Abdulkadir Şaşmaz'ın oğludur. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini Kanada'da tamamladı.

ABD'de 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerika'da yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika'ya varamadan geri dönen Şaşmaz, sonradan ailesinin çekinceleri ve ısrarı üzerine Amerika'ya dönmekten vazgeçti. Hayatına Türkiye'de devam etme kararı alan Necati Şaşmaz, Ankara'da sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden İstanbul'da Osman Sınav'la bir iş görüşmesine oturdu. Kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceğini beklentisi ile görüşmeye gitti. Osman Sınav'ın "Bir dizi düşünüyoruz, seni de başrolde düşünüyorum" sözlerine, düşünmek istediğini söyleyen Şaşmaz, bir ay sonra teklifi kabul etti. Hayatını tamamen değiştirdiğini söylediği Kurtlar Vadisi projesine böyle başlayan Necati Şaşmaz, özel hayatının kalmadığını, "Beni sadece Ankara'da ismimle çağırıyorlar, İstanbul'da herkes Polat diyor" sözleri ile dile getirdi.

Amerika'da kaldığı dönemde yeşil kart sahibi olan Şaşmaz, bedelli askerlikten yararlanarak, askerliğini 28 gün yaptı. Raci Şaşmaz (Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi) ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi vardır.

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat