Netflix Danimarka dizisi Baby Fever'ı tanıyalım! Nasıl bir dizi?

Netflix'in Danimarka yapımı komedi drama dizisi "Baby Fever" bugün 1. sezonuyla yayına girdi. Dizinin konusu, fragmanı, oyuncuları, bölüm bilgileri haberimizde...

Volkan Küçükel
08 Haziran 2022 - 22:29
Kültür Sanat

Netflix'ten Danimarka yapımı yeni bir dizi daha!

DANİMARKA DİZİSİ BABY FEVER 1. SEZONUYLA YAYINDA!

Bünyesinde dünyanın dört bir köşesinden dizi ve filmlere yer veren dijital yayın platformu Netflix'in Danimarka yapımı komedi drama dizisi "Baby Fever" bugün 1. sezonuyla yayına girdi.

08 Haziran 2022 Çarşamba tarihinden itibaren Netflix kütüphanesinden izlenebilen dizinin 1. sezonu 6 bölümden oluşuyor.

BABY FEVER DİZİSİNİ TANIYALIM!

Orijinal adı "Skruk" olan yapımın hikâyesi; bir kadın doğum uzmanının, sarhoşken eski sevgilisinin spermini kullanıp hamile kalınca bu hamileliği açıklamaya ve kaybettiği aşkını geri kazanmaya çalışmasına odaklanıyor.

Sarhoş durumdayken kendi kendini eski erkek arkadaşının spermiyle dölleyen Nana, irili ufaklı bir dizi felaketin fitilini ateşler. Sonunu düşünmeden yaptığı bu hareket sonucu hamile kalan Nana, şimdi hem sonsuza dek saklayamayacağı bu durumu açıklamanın hem de eski erkek arkadaşını ve uzun süre önce kaybettiği aşkını geri kazanmanın bir yolunu bulmalıdır. Üstelik ortada eski erkek arkadaşının Nana ile yeniden bir araya gelmeye pek niyetli görünmemesi gibi bir sorun da vardır.

Nana bu gizli hamilelik sayesinde danışanlarına farklı gözle bakmaya başlar, ama yalanların giderek büyüyerek boyunu aşmaya başlamasıyla hayatında ilk kez doğruyu söylemek zorunda kalır. Üstelik sonunda ona çok pahalıya patlayabilecek bir sırrı da açıklaması gerekecektir.

22-06/08/baby-fever-foto-2.jpeg

BABY FEVER BÖLÜM REHBERİ

Dizinin, süreleri 28 ila 34 dakika arasında değişen 1. sezon bölümleri şöyle sıralanıyor:

- 1. Sezon 1. Bölüm: "Elden Kaçan" (34 dk.)
- 1. Sezon 2. Bölüm: "Büyük Sırrın Ne?" (32 dk.)
- 1. Sezon 3. Bölüm: "Kusacak Gibi Görünüyorsun" (28 dk.)
- 1. Sezon 4. Bölüm: "Ona Söyledin mi?" (30 dk.)
- 1. Sezon 5. Bölüm: "O Sensin!" (31 dk.)
- 1. Sezon 6. Bölüm: "Kutlama mı Var?" (31 dk.)

Sezonun açılış bölümünde; hamile kalabilme yetisi konusunda rahatsız edici bir gerçeği keşfeden doğum uzmanı Nana'nın, eski sevgilisiyle tekrar bağ kurmasına ve fevri bir karar almasına tanıklık ediyoruz.

22-06/08/baby-fever-izle.jpeg

Oyuncu kadrosunda başroldeki Josephine Park'a (Nana); Olivia Joof Lewerissa (Simone), Simon Sears (Mathias), Emil Prenter (Flot Fys), Mikael Birkkjær (Niels-Anders), Charlotte Munck (Helle), Tammi Øst (Lise Lacour) gibi isimler eşlik ediyor.

Apple Tree Productions ve ITV Studios iş birliğiyle hazırlanan Baby Fever'ın senaryosunu Amalie Næsby Fick & Nikolaj Feifer ikilisi birlikte kaleme aldı.

Dizinin 1. sezon fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

"Baby Fever" (Netflix) Fragman:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat