Netflix ve BBC ortak yapımı Wanderlust dizisine ilk bakış!

Netflix ve BBC ortak yapımcılığında hazırlanan ilişki draması Wanderlust'tan ilk tanıtım fotoğrafları geldi. Wanderlust dizisinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Volkan Küçükel
09 Ağustos 2018 - 16:43
Kültür Sanat

Netflix ve BBC ortak yapımı "Wanderlust" dizisinin çekimleri sürerken diziden tanıtım kareleri gelmeye başladı.

WANDERLUST 1. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Toni Collette'nin (United States of Tara) başrolünde yer aldığı; Killing Eve ve Doctor Foster dizilerinin arkasındaki Drama Republic'in yapımını üstlendiği ilişki draması Wanderlust'un sezonu 6 bölümden oluşurken, bölümler sene sonlarına doğru ekranlara gelmeye başlayacak.

18-08/09/wanderlust-dizisi-foto-3.jpg

WANDERLUST DİZİSİNİN KONUSU

Çok kuşaklı bir ailenin ilişki ağına odaklanan, insanların nasıl mutlu ilişkiler kurup sürdürdüğünü inceleyen ve yaşam boyu tek eşliliğin mümkün olup olmadığını sorgulayan dizinin hikayesi; ilişkilerini yeniden değerlendirmelerine neden olan bir bisiklet kazasının ardından Joy Richards (Collette) ismindeki bir terapistin kocasıyla olan ilişkisini canlı tutmaya çalışmasına ve ilişkisini yeniden ele almasına odaklanıyor.

Richards'ın ailesi, arkadaşları, komşuları ve müşterileriyle tanıştıkça aşk, şehvet ve yasak arzularla ilgili çeşitli hikayelere tanıklık edeceğiz.

18-08/09/wanderlust-dizisi-foto-4.jpg

WANDERLUST OYUNCU KADROSU

İngiliz oyun yazarı Nick Payne'in (Constellations) senaryosunu kaleme alıp; Luke Snellin (The A Word) ve Lucy Tcherniak'ı (The End of the F***ing World) yönetmen koltuğunda göreceğimiz dizinin oyuncu kadrosunda Collette dşında Steven Mackintosh (A Song for Jenny), Zawe Ashton (Fresh Meat) ve Royce Pierreson (Line of Duty) gibi isimleri görüyoruz.

18-08/09/wanderlust-dizisi-foto.jpg

CBS'in Hostages dizisi, Birthmarked ve son olarak korku filmi Hereditary'de karşımıza çıkan Toni Collette yeni dizisini "İlişkiler, seks ve önemsediğimiz her şey hakkında özgün ve devrim yaratan bir hikaye. Daha fazla heyecanlanamazdım" sözleriyle anlatıyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat