Nur Sürer ve Tamer Levent de Camdaki Kız'ın kadrosunda!

Camdaki Kız'ın kadrosuna ünlüler akını sürüyor.

Merve Mutlu
26 Şubat 2021 - 16:38
Gündem

İstanbullu Gelin, Masumlar Apartmanı, Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda gibi başarılı dizilerin uyarlandığı kitapların yazarı olan Doktor Gülseren Budayıcıoğlu'nun, Hep lüks içinde yaşamış ama kaderi daha baştan kötü yazılmış Camdaki Kız ile bir varoş çocuğunun aşk hikâyesi olarak tanıtılan Camdaki Kız adlı romanından aynı adla uyarlanacak olan dizi projesinin hazırlıkları devam ediyor.

21-02/26/camdaki-kiz-1614346864.jpg

Başrolünde Burcu Biricik'in yer alacağı bilinen, partner olarak da başrolde Uraz Kaygılaroğlu'nun yer alması için teklif götürülen dizinin cast çalışmaları devam ediyor. Kaygıaroğlu'nun Erşan Kuneri projesinde yer almak için reddettiği projeye Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi ve Nihal Menzil de katılmış, Enis Arıkan'ın da kadroda yer alacağı iddia edilmişti.

Nur Sürer ve Tamer Levent de Camdaki Kız'ın kadrosunda!

21-02/26/nur-surer.jpg

Daha önce görülmemiş bir aşk hikayesini bizlere anlatacak dizinin ana karakteri Nalan’ı canlandıracak olan Burcu Biricik'e kadroda eşlik edecek isimler açıklanmaya devam ediyor. Sevilen isimlerin dahil olduğu projeye Nur Sürer ve Tamer Levent de katıldı.

21-02/26/tamer-levent.jpg

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat