Paramparça 62. Bölümde neler olacak?

Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği Altan Dönmez’e ait ‘‘Paramparça’nın dün akşam (Pazartesi) yayınlanan 61’inci bölümü heyecan dolu gelişmelere sahne oldu.

resim yok
12 Nisan 2016 - 12:45
Yeni Bölüm

Cihan, Ayşe’nin evine geldi, yaşadıklarını anlattı ve ona karşı olan hislerini itiraf etti. Ayşe, Cihan’ın başına türlü belalar açan kişinin Harun olduğunun farkında olmadı. Cihan ve Ayşe arasındaki duygusal bağ daha da güçlendi.

16-04/12/paramparca_61-1.JPG

Evden kaçan Hazal, kıvrak zekası ile yakalanmaktan son anda kurtuldu. Hazal, Nergis üzerinden Cansu’nun canını yine yaktı. Deniz ile Burhan arasındaki buzlar eridi. Deniz, babasına ait kafenin başına geçti.

16-04/12/paramparca_61-2.JPG

Burhan, Gürpınarlar’ı düşmanı belledi. Özkan, iş arayan Ozan’a birlikte çalışmayı teklif etti. Maide Hanım, Cihan’a zarar vermek için hedefine Ozan’ı alırken, Hazal’ın da Ayşe’nin hastası olduğunu öğrendi.

16-04/12/paramparca_61-9.jpg

Dilara, Harun’la gizlice buluştu ve oğlunu da getirdi. Cihan’ın, kendi oğluna babalık yapıyor olmasına büyük öfke duyan Harun, Dilara’yı ve oğlunu, yalıya bırakmadı. Harun, arabasının hızını artırırken, Dilara korku ve paniğe kapıldı. ‘Paramparça’nın 61’inci bölümündeki bu anlar #aşkişte hashtag’iyle sosyal medyada da çok konuşuldu.

16-04/12/paramparca_61-11.jpg

 

HEYECAN DAHA DA ARTACAK

Harun, Dilara ve Demir’i kaçıracak mı? Cihan, olanları öğrenecek mi? Ayşe’nin hayatında neler olacak? Maide Hanım’ın yeni planı ne? Tüm bu sorular ‘Paramparça’nın  18 Nisan Pazartesi günü Star’da ekrana gelecek 62. bölümünde yanıt bulacak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
Yayınladığı ilk günden beri heyecan eksik olmuyor ki dizide