Payitaht Abdülhamid 5. yeni sezon tanıtımı yayınlandı!

TRT1'in sevilen dizisinden yeni sezon tanıtımı geldi.

Merve Mutlu
05 Ekim 2020 - 12:16
Gündem

TRT1 ekranlarının ES Film imzası taşıyan dizisi Payitaht Abdülhamid'in kadrosuna yeni sezonda yeni isimler katılıyor. Osmanlı İmparatorluğu padişahlarından Abdülhamid Han karakteri ile başrolde Bülent İnal'ın yer aldığı dizinin merakla beklenen yeni sezon tanıtımı yayınlandı.

20-10/05/abdulhamid.jpg

Sultan Abdülhamid'in padişahlığının 20. yılından itibaren döneme damgasını vuran önemli olayları ekrana taşıyan ve Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Can Sipahi, Duygu Gürcan, Selen Öztürk gibi isimleri kadrosunda bir araya getiren dizi yeni sezonda: Hakan Bilgin, Cansu Fırıncı, İsmail Hakkı Ürün, Yılmaz Meydaneri, Burak Haktanır, Mehmet Korhan Fırat ve Gökşin Saraç'ın katıldığı kadrosu ile yeniden ekranlarda olacak.

Payitaht Abdülhamid 5. yeni sezon tanıtımı yayınlandı!

20-10/05/payitaht.png

Ekranların sevilen ve fanatikleri bol olan dönem dizisi Payitaht Abdülhamid 5. sezonu ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Yeni karakterleri de hikayesine dahil eden dizinin tanıtımı ilgi görürken yeni sezon başlama tarihi de 9 ekim cuma akşamı olarak belirlendi.

İşte yeni sezondan ilk tanıtım:

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat