Merve Mutlu
05 Ekim 2020 - 11:16
Gündem

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve OJO Pictures tarafından hazırlanan yeni dizi Yeni Hayat daha başlamadan büyük badireler atlamış ve pandemi dönemine denk gelen dizi aylarca ertelenerek yeni sezonu beklemişti. Geçtiğimiz günlerde 5. bölümü yayınlanan dizi için final kararı açıklanmıştı.

20-10/05/yeni-hhyat.png

Melisa Aslı Pamuk ve Serkan Çayoğlu'nu başrolde bir araya getiren dizi, Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya gibi isimleri de kadrosunda buluşturarak izleyicilerin beğenisini kazanan Yeni Hayat dizisi; Harp okulu mezunu ve eskiden özel kuvvetlerde çalışmış olan Adem Şahin'in, zengin bir iş insanı olan Timur'un genç ve güzel eşi Yasemin'e korumalık yapmaya başlamasını, Yasemin'in kendisini kovdurmak için uğraşmasını ancak aralarındaki ilişkinin zamanla başka bir boyuta geçmesini konu alıyordu. Dizi için 8. bölümde final kararı alınması hayranlarını üzerken şirket diziye 2. şansı vermeye karar verdi.

Yeni Hayat dizisine ikinci şans verildi!

20-10/05/yeni-hayat.png

Yakın zamanda Zeynep Kızıltan'ın da kadrosuna dahil olduğu dizinin kadrosunda sürpriz bir değişiklik yaşanmış ve Makbule Kosif'in kaleme aldığı dizinin yeni senaristleri Hatice Meryem ve Nuriye Bilici olmuştu. Ancak reyting savaşında geride kalan dizi için final kararı gelmişti. Ancak kanal diziye bir şans daha verdi ve haftaya 6. bölümün reytinglerine göre hareket etme kararı alındı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat