Merve Mutlu
01 Temmuz 2020 - 15:00
Yeni Bölüm

Başrolünde; Osmanlı İmparatorluğu padişahlarından Abdülhamid Han karakteri ile Bülent İnal'ın yer aldığı, kadrosunda birbirinden başarılı isimleri bir araya getiren Payitaht Abdülhamid dizisi, bu hafta yayınlanacak olan 119. bölüm ile sezon finaline girecek.

20-07/01/payithat-1593605877.jpg

ES Film imzası taşıyan dizi, Sultan Abdülhamid'in padişahlığının 20. yılından itibaren döneme damgasını vuran önemli olayları ekrana taşıyor ve izleyicilerle buluşturuyor.  Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Can Sipahi, Duygu Gürcan, Selen Öztürk gibi isimlerin de kadrosunda başarıyla rol aldığı dizi, sezon finali yapmaya hazırlanıyor. 

Payitaht Abdülhamid sezon finalinde neler olacak?

20-07/01/bahadir-yeni-i.png

Hechler sonunda tutuklanır. Ancak Hechler’in başlattığı Abdülhamid ve hanedanı bekleyen tehlike devam etmektedir. Karaso’nun Hechler’e bilgi verdiği çete bulunmak zorundadır. Ancak Karaso bile artık o çeteye ulaşacak durumda değildir. Çete çoktan harekete geçmiştir. Nerede oldukları, nasıl ve ne zaman saldıracakları bilinmemektedir. Hechler, Tahsin’in de sunduğu delillerle mahkemede suçlu bulunur. Bundan sonra ömrünü Rus hapishanelerinde geçirecektir. Ancak  Goldsimht dışardadır ve amaçlarına ulaşmak için ince ince planladığı tertibi yönetmektedir. Abdülkadir’i de iyi niyetinden yakalar. Abdülkadir kendi sonlarını hazırlayan adama bilmeden yardım eder. 

,Halil Halid’ler gümrükten uzun menzilli bir dürbün girdiğini öğrenir, bir suikast yapılacağını tahmin ederler. Gittikleri adreste kriptolu bir baston vardır. Bastonun şifresini kimse çözemeyince bastonu Abdülhamid ele alır. Goldsmith’in istediği de budur. Abdülhamid’in ellerinde çıkan yaraların tedavisini sadece bir hekim bilmektedir. Hekim saraya gelemeyince Abdülhamid ve Ahmet Paşa, Halil Halid’in aldığı tedbirlerle hekimi görmeye giderler. 

Bidar yaptığı zekice planla nihayet düşmanının kim olduğunu öğrenir. Ama Blavatsky’i zapt etmek kolay olmaz. Blavatsky giderayak son oyununu oynar. Sadece Bidar’ın değil, haremdeki herkesin canına kast eder. 

Payitahyt Abdülhamid 119. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat