Prodigal Son 1. sezon 11. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Malcolm'u aramak için seferberlik başlar! Michael Sheen ve Tom Payne'li Prodigal Son'un yeni bölümünde neler olacak? Prodigal Son 1. sezon 11. bölüm konusu, fotoğrafları ve fragmanı...

Volkan Küçükel
20 Ocak 2020 - 20:00
Kültür Sanat

Michael Sheen ile Tom Payne'in başrollerini paylaştığı "Prodigal Son" dizisi son olarak 02 Aralık 2019'da "Silent Night" isimli bölümle ekranlara gelmişti.

PRODIGAL SON 1. SEZON 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hikayesi; katillerin nasıl düşündüğünü, zihinlerinin nasıl çalıştığını anlama gibi sıra dışı bir yeteneğe sahip olan Malcolm Bright ve artık hapis hayatı yaşayan cerrah lakaplı meşhur seri katil babası Dr. Martin Whitly arasındaki ilişkiye odaklanan Prodigal Son'un yayınlanan son bölümünde; Malcolm giderek gerçeği bulmaya yaklaşır ancak içinde bulunduğu durum giderek tehlikeli bir hal almaktadır. Hurdalık katilinin babası ile iş birliği içinde olduğunu bilen Malcolm, FBI'dan gizli bir şekilde olayla ilgili araştırmasını sürdürür. Ancak FBI'ın hurdalık katili davası için görevlendirdiği dedektif eski çalışma arkadaşlarından birisidir. Davadan sorumlu olan FBI dedektifi Colette Swanson, Malcolm ile sorunlu bir geçmişe sahip olup ona karşı kişisel bir intikam besliyor gibidir. Bu arada ilk bakışta bir intihar, bir cinayet olarak görülen vaka Malcolm'u tehlikenin sınırlarında gezineceği bir yere götürür.

20-01/20/prodigal-son-1x11-foto1.jpg

PRODIGAL SON 1. SEZON 10. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Dizi; Valerie Weiss'in yönettiği sezonun onuncu bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.7 reyting oranı ve 3.35 milyon izleyici rakamlarını elde ederken bir önceki bölümüne kıyasla izleyici sayısını arttırdı.

Prodigal Son'ın ilk sezonu 22 bölümden oluşuyor.

PRODIGAL SON 1. SEZON 11. BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizi, Adam Kane'in (Deadly Class, Falling Skies) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun 11. bölümü "Alone Time" ile 20 Ocak 2020 Pazartesi akşamı Fox ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

20-01/20/prodigal-son-1x11-foto2.jpg

PRODIGAL SON 1. SEZON 11. BÖLÜM KONUSU

FBI ve NYPD, Malcolm'u hurdalık katili olarak bilinen John Watkins'in elinden kurtarmak için bir araya gelirken; Watkins, Malcolm'un zihninin derinliklerinde kendisine rahatsızlık veren kamp gezisi anılarıyla ilgili şok edici detayları açıklar.

Bu arada Gil, Malcolm'un babası Dr. Martin Whitly'den yanıtlar ararken; Ainsley ve Jessica ise Malcolm'un nerede gizlenebileceği konusunda ipucu bulmayı umarak geçmişin anılarını deşerler.

Oyuncu kadrosu: Tom Payne (Malcolm Bright), Michael Sheen (Dr. Martin Whitly), Bellamy Young (Jessica Whitly), Lou Diamond Phillips (Gil Arroyo), Aurora Perrineau (Dani Powell), Frank Harts (JT Tarmel), Halston Sage (Ainsley Whitly), Keiko Agena (Edrisa Guilfoyle)

Konuk oyuncu kadrosu: Kasjan Wilson (Genç Bright), Michael Raymond-James (Paul Lazar), Meagan Good (Colette Swanson), MaryLouise Burke (Matilda Watkins)

PRODIGAL SON YENİ BÖLÜMDEN DİĞER KARELER

20-01/20/prodigal-son-1x11-foto3.jpg

20-01/20/prodigal-son-1x11-foto4-1579538908.jpg

20-01/20/prodigal-son-1x11-foto5.jpg

20-01/20/prodigal-son-1x11-foto6.jpg

20-01/20/prodigal-son-1x11-foto7.jpg

"Prodigal Son" (Fox) 1. sezon 11. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat