Prodigal Son yeni bölüm neden yok? Prodigal Son 1. sezon 11. bölüm ne zaman?

Prodigal Son araya girdi! Michael Sheen ve Tom Payne'li dizinin yeni bölümü ne zaman? Prodigal Son 1. sezon 11. bölüm konusu ve fragmanı...

Volkan Küçükel
09 Aralık 2019 - 18:11
Kültür Sanat

Michael Sheen ile Tom Payne'i buluşturan "Prodigal Son" dizisi geçtiğimiz hafta sezonun onuncu bölümü "Silent Night" ile ekranlara geldi.

PRODIGAL SON 1. SEZON 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hikayesi; katillerin nasıl düşündüğünü, zihinlerinin nasıl çalıştığını anlayabilme gibi sıra dışı bir yeteneğe sahip olan Malcolm Bright ve artık hapis hayatı yaşayan cerrah lakaplı meşhur bir seri katil olan babası Dr. Martin Whitly arasındaki ilişkiye odaklanan Prodigal Son'un yayınlanan son bölümünde; Malcolm giderek gerçeğe yaklaşır ancak içinde bulunduğu durum giderek daha tehlikeli bir hal almaktadır.. Hurdalık katilinin babası ile iş birliği içinde olduğunu bilen Malcolm, FBI'dan gizli bir şekilde olayla ilgili soruşturmasını sürdürür. Ancak FBI'ın hurdalık katili davası için görevlendirdiği dedektif eski çalışma arkadaşlarından birisidir. Davadan sorumlu olan FBI dedektifi Colette Swanson, Malcolm ile sorunlu bir geçmişe sahip olup ona karşı kişisel bir intikam besliyor gibidir. Bu arada ilk bakışta bir intihar, bir cinayet olarak görülen vaka Malcolm'u tehlikenin sınırlarında gezineceği bir yere götürür.

19-12/09/prodigal-son-1x10-fotograf.jpg

PRODIGAL SON 1. SEZON 10. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Dizi; Valerie Weiss'in yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun onuncu bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.7 reyting oranı ve 3.35 milyon izleyici rakamlarını elde ederken bir önceki haftaya kıyasla izleyici sayısını biraz arttırdı.

Prodigal Son'ın ilk sezonu 22 bölümden oluşuyor. 

PRODIGAL SON 1. SEZON 11. BÖLÜM NE ZAMAN?

Prodigal Son yayınlanan bu bölümle birlikte sonbahar finalini gerçekleşti ve araya girdi. Dizi, Adam Kane'in (Deadly Class, Hannibal) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun 11. bölümü ile 20 Ocak 2020 Pazartesi günü Fox ekranlarına geri dönecek.

19-12/09/prodigal-son-1x11-foto.jpg

PRODIGAL SON 1. SEZON 11. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni bölümde FBI, ortadan kaybolan Malcolm ve hurdalık katilinin izini sürerken, Dr. Martin Whitly yeniden sahne alıyor.

Oyuncu kadrosu: Tom Payne (Malcolm Bright), Michael Sheen (Dr. Martin Whitly), Bellamy Young (Jessica Whitly), Lou Diamond Phillips (Gil Arroyo), Aurora Perrineau (Dani Powell), Frank Harts (JT Tarmel), Halston Sage (Ainsley Whitly), Keiko Agena (Edrisa Guilfoyle)

"Prodigal Son" (Fox) 1. sezon 11. bölüm teaser video:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat