Roswell ile yeniden! Roswell, New Mexico dizisi bu akşam başlıyor! Dizinin konusu ve fragmanı

The CW kanalının gizem, bilim-kurgu türündeki yeni dizisi Roswell, New Mexico ekran serüvenine başlıyor. Dizinin konusu, fragmanı ve posteri...

Volkan Küçükel
15 Ocak 2019 - 17:02
Kültür Sanat

Özellikle genç kitleye yönelik dizileri ve son dönemde sayısı artan süper kahraman dizileriyle dikkat çeken Amerikan ulusal kanallarından The CW'nun yeni dizisi "Roswell, New Mexico" 15 Ocak'ta ekran serüvenine başlıyor.

"ROSWELL, NEW MEXICO" DİZİSİNİN KONUSU

Melinda Metz'in kaleme aldığı Roswell High roman serisine dayanarak The Originals senaristi Carina Adly MacKenzie tarafından uyarlanan ve 1999-2002 yılları arasında üç sezon boyunca yayınlanan kült bilim-kurgu Roswell'ın yeni uyarlaması niteliğini taşıyan dizinin konusu kısaca şöyle;

19-01/15/roswell-new-mexico-afis.jpg

Doğup büyüdüğü Roswell, New Mexico'ya geri dönen biyomedikal araştırmacı ve göçmen bir kız olan Liz, geri döndüğünde gençliğinde yakınlaştığı Max'in polis memuru olduğunu ve bu dünyaya ait olmayan güçlerini tüm hayatı boyunca gizleyen bir uzaylı olduğunu keşfeder. İkili, birbiriyle yeniden yakınlaşırken Max'in kökenlerini araştırmaya başlarlar.

Ancak bu sırada yaşanan şiddetli bir saldırı hükümetin uzun süredir üstünü örttüğü konuyla ilgili tavrını değiştirmesine neden olurken; bu durum Max'in gerçek kimliğinin açığa çıkması ve ikilinin aralarındaki romantik ilişkiyi tehlikeye sokar.

19-01/15/roswell-dizi-foto.jpg

ROSWELL, NEW MEXICO OYUNCU KADROSU

Amblin TV, Bender Brown Prods, CBS Television Studios ve Warner Bros. TV ortak yapımcılığında hazırlanan dizinin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor:

Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Tyler Blackburn (Alex Manes), Michael Trevino (Kyle Valenti), Heather Hemmens (Maria DeLuca) ve Karan Oberoi (Noah Bracken).

MacKenzie ve Julie Plec ile birlikte Bender Brown Prods'tan Kevin Kelly Brown & Lawrence Bender, Amblin TV'den Justin Falvey ve Darryl Frank projenin yürütücü yapımcılığını üstlenen isimler.

Dizinin 15 Ocak'ta yayınlanacak pilot bölümünün senaryosunu Carina Adly Mackenzie kaleme alırken; yönetmen koltuğunda Julie Plec (The Vampire Diaries, The Originals) oturuyor.

19-01/15/roswell-new-mexico-poster.jpg

"Roswell, New Mexico" fragman:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat