Sedef Avcı ve Menderes Samancılar, Hükümsüz dizisinin kadrosunda!

Hükümsüz dizisine yeni isimler katıldı.

Merve Mutlu
02 Şubat 2021 - 16:07
Gündem

tv8'in patronu olan ve başarılı projeleri yurt dışından ülkemize başarıyla uyarlaması ile tanınan televizyoncu Acun Ilıcalı'nın 1 Ocak'tan itibaren yayın hayatına başlayan dijital platformu Exxen'in iddialı dizilerinden birinin de Hükümsüz dizisi olduğu açıklanmıştı. Merak uyandıran dizinin çalışmaları devam ediyor.

21-02/02/burcin-terzioglu.png

Özgü Namal'ın başrolde olacağı açıklanan dizi için değişiklik yapılmış ve başrol Burçin Terzioğlu'nun olmuştu. "Engellenebilir her ölüm cinayettir." sloganı ile hareket noktası belirleyen ve kadına şiddeti konu alacak olan Hükümsüz dizisinin yapım şirketi Dijital Sanatlar'ın patronu Mustafa Uslu "Hükümsüz"ü annesi başta olmak şiddet mağduru bütün kadınlara ithaf edecek.

Sedef Avcı ve Menderes Samancılar, Hükümsüz dizisinin kadrosunda!

21-02/02/menderes.jpg

kadroda: Alican Yücesoy, Hande Doğandemir ve İsmail Hacıoğlu'nun yer alacağı diziyi Oğulcan Kırca, Mert Dikmen ve Fulya Özcan'ın kaleme alırken, yönetmenliği Ömer Faruk Sorak'ın yapacağı projeye Menderes Samancılar ve Sedef Avcı da dahil oldu.

21-02/02/sedef-avci.jpg

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat