Siren 2. sezon 3. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Freeform'un gerilim-gizem yüklü dizisi Siren'ın yeni bölümünde neler olacak? Siren 2. sezon 3. bölüm konusu, fragmanı ve bölümden kareler...

Volkan Küçükel
03 Şubat 2019 - 23:06
Kültür Sanat

Freeform'un gizem-gerilim yüklü dizisi "Siren" geride bıraktığımız hafta "The Wolf at the Door" isimli bölümle ekranlara geldi.

SIREN 2. SEZON 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bristol Cove'da deniz kızlarının sayısının artması sonrasında işler ister istemez karmaşık bir hal almaya başlar. Ben, Maddie ve Ryn; kasabaya yeni gelen denizkızı sürüsünü umutsuz bir şekilde kasaba halkından gizlemeye çalışır.

Deniz altının normale dönmesinin bir süre alacak olması nedeniyle bunu nasıl başarabilecekleri kendilerini kara kara düşündürürür. Ancak denizkızlarının karadaki hızlı bozulmaları, kasabanın geleneksel denizkızı güzellik yarışması etkinlikleri devam ederken onların bir süreliğine tekrar denize açılmalarına neden olur. Bu da kasaba halkı için bir tehlike demektir.

SIREN 2. SEZON 2. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Dizi, sezonun ikinci bölümünde izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.2 reyting oranı ve 0.53 milyon izleyici rakamlarını elde ederken sezonun açılış bölümüne göre izleyici sayısında normal karşılanabilecek düzeyde bir kayıp yaşadı.

19-02/03/siren-2x03-foto1.jpg

SIREN 2. SEZON 3. BÖLÜM NE ZAMAN?

Eric Wald ve Dean White ikilisinin senaryosunu kaleme alıp; Joe Menendez'in yönetmen koltuğunda oturduğu yeni bölüm "Natural Order" 07 Şubat 2019 Perşembe akşamı Freeform ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

SIREN 2. SEZON 3. BÖLÜM KONUSU

Sürüde liderlik mücadelesi! Diğer denizkızları sadakatini sorguladıklarında, Ryn (Eline Powell) sürünün liderliğini korumak için savaşmaya karar verir.

19-02/03/siren-2x03-foto3.jpg

Ben'in (Alex Roe) denizkızları arasındaki liderlik mücadelesine müdahale etme çalışmaları Ryn ile aralarında sürtüşme yaşanmasına neden olur.

Bu arada Helen (Rena Owen) aile kökeni hakkında yeni bilgiler öğrenir.

SIREN YENİ BÖLÜMDEN DİĞER KARELER

19-02/03/siren-2x03-foto2-1549223903.jpg

19-02/03/siren-2x03-foto4.jpg

"Siren" 2. sezon 3. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat