Stumptown 1. sezon 5. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Çizgi roman uyarlaması Stumptown dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Stumptown 1. sezon 5. bölüm konusu, fragmanı ve fotoğrafları...

Volkan Küçükel
23 Ekim 2019 - 20:13
Kültür Sanat

Greg Rucka imzalı aynı isimdeki çizgi roman serisinden uyarlanan "Stumptown" geçtiğimiz hafta "Family Ties" isimli bölümle ekranlardaydı.

STUMPTOWN 1. SEZON 4. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cobie Smulders'in başrolünde yer aldığı dizinin hikayesinin merkezinde eski bir ordu mensubu olup artık Portland-Oregon'da özel dedektiflik yapan Dex Parios bulunuyor. Bir zamanlar ordu bünyesinde istihbarat için deniz aşırı görev yapan Dex; Portland, Oregon'daki evine geri döndükten sonra karmaşık bir aşk hayatı, yükselen kumar borçları ve ilgilenmek zorunda olduğu erkek kardeşiyle yaşamını sürdürmektedir. Dex her şeye rağmen kendi sorunlarından çok diğer insanlarla ilgili karmaşık durumları çözmek için uğraş vermektedir.

Son bölümde; Dex, zengin emlak imparatoru Randall Tapper'ı devirmek için Artie Banks ile karşı karışıya gelir. Bu arada, Dedektif Cosgrove hapishane kaçkını Wallace Kane'i bulmak için bir soruşturma başlatır.

19-10/23/stumptown-dizisi.jpg

STUMPTOWN 1. SEZON 4. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Dizi; Marc Buckland'ın yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun dördüncü bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.6 reyting oranı ve 2.83 milyon izleyici rakamlarını elde ederek düşüşünü sürdürdü.

STUMPTOWN 1. SEZON 5. BÖLÜM NE ZAMAN?

Manuel Figueroa & Jordan Heimer'in senaryosunu kaleme alıp; Brooke Kennedy'nin (The Good Fight) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun beşinci bölümü "Bad Alibis" sezona verilen kısa aranın ardından 30 Ekim 2019 Çarşamba akşamı ABC ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde neler olacak?

19-10/23/stumptown-izle.jpg

STUMPTOWN 1. SEZON 5. BÖLÜM KONUSU

Teğmen Cosgrove tarafından izin alması emri verilmesine rağmen Hoffman, bir davayı araştırmak için Dex'in yardımını alır.

Bu arada, Tookie'nin yemek pişirme becerileri Bad Alibi'de işe yarar. Ve Dex sertifikalı özel dedektiflik mülakatı için stres yapar.

Oyuncu kadrosu: Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Cole Sibus (Ansel Parios), Adrian Martinez (Tookie), Camryn Manheim (Cosgrove), Michael Ealy (Dedektif Miles Hoffman).

"Stumptown" (ABC) 1. sezon 5. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat