Talat Bulut'tan Şevval Sam'a büyük gönderme!

Yasak Elma dizisinde başrolleri paylaşan Talat Bulut ve Şevval Sam'ın arası gittikçe geriliyor. Şevval Sam'ın Talat Bulut 'a 'gereksiz varlık' demesinin üzerine Talat Bulut'tan ağır yanıt geldi. İşte detaylar.

Merve Mutlu
12 Kasım 2018 - 14:15
Magazin

FOX ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma'nın başrol oyuncuları Şevval Sam ve Talat Bulut arasındaki gerginlik büyüyor. Geçtiğimiz aylarda oyuncu Talat Bulut hakkında çıkan sette taciz iddiaları üzerine Şevval Sam'ın Talat Bulut'a karşı durması ve iddia sahibi set görevlisini savunması aralarını açmıştı. 

Geçtiğimiz günlerde sette sürpriz doğum günü kutlaması yapılan Şevval Sam, “Dileğim gereksiz varlıklardan kurtulmak!” demişti. Bu sözleriyle Talat Bulut'u hedef alan Şevval Sam'a Talat Bulut'tan ağır bir cevap geldi.

18-11/12/talat-bbulut.jpg

Sosyal medya hesabından bir video paylaşan Bulut şunları söyledi:

"Arşiv yapmak ne kadar güzel bir şey. Saatli Maarif Takvimi' nin 11 Kasım 1973 yılına ait bir yaprağı var elimde. Günün sözü şöyle: Yokluk içinde geldiği yeri marifet zannedip sevinme, gereksiz yere de gerinme. Sonra seni bir şey zannederler. Gerekli ve gereksiz varlıklar üzerine bir kaç şey söylenmiş "Başkalarına iftira atmaya geldim, bu benim özüm" diyorsan gereksiz varlıksındır. Yine başkalarının üzerinden prim yaprak kendine "Becerikliyim" diyorsan, sen zaten busundur değişmezsin, gereksiz varlıksındır. Oyunculuk kendini yeni yeteneklere zorlamaktır bunun için de zeka gerekiyor. Zekan yoksa zaten gereksiz varlıksındır. Ben de bu dünyaya insan olmaya geldin diyorsan çok gerekli varlıksındır. Böyle düşünenler için haftanın iyi geçmesini diliyorum. Hepinize sevgiler!"

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat