Tansel Öngel Kırmızı Oda dizisinin kadrosunda!

Kırmızı Oda dizisine yeni isim dahil oldu.

Merve Mutlu
01 Ekim 2020 - 17:06
Gündem

Acun Ilıcalı'nın kanalı olan tv8 ekranları için ünlü doktor Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanarak hazırlanan ve her bölümü hem hikayeleri hem de oyunculukları ile adından sıkça söz ettiren Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu.

20-10/01/binnur-kaya.png

Bir psikiyatri merkezindeki terapileri konu alan ve hayatları acılarla dolu olan hastaların geçmişlerine giderek onları iyileştirmeye çalışan doktorları merkezde tutan dizi, başrollerinde Binnur Kaya (Doktor Hanım), Tülin Özen (Doktor Piraye), Burak Sevinç, Meriç Aral (Doktor Deniz), Halit Özgür Sarı'yı (Doktor Murat) bir araya getirdi. 

Tansel Öngel Kırmızı Oda dizisinin kadrosunda!

20-10/01/tansel-ongel.jpg

Meliha karakteri ile Evrim Alasya'nın, Alya karakteri ile Melisa Sözen'in yer aldığı dizinin kadrosuna Piraye karakterini canlandıran Tülin Özen'in eşi Tarık'ı canlandırmak üzere Tansel Öngel de katıldı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat