Tefo & Seko müzik listelerini 'Kimler Gelmiş' ile sallayacak

Türkçe rap'in çalışkan ikilisi olarak anılan Teko & Sefo ikilisi 'Kimler Gelmiş' ile dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. 'Kimler Gelmiş' 31 Mayıs Cuma günü yayında olacak.

Berfin Sengil
30 Mayıs 2024 - 15:56
Magazin

İbrahim Tatlıses ile gerçekleştirdikleri “Kara Üzüm Habbesi” ve “Tabi Tabi” düetleriyle sosyal medya platformlarında paylaşım rekorları kıran Tefo & Seko ikilisinden yeni rekorların kapısını aralayacak çok iddialı bir çalışma daha geliyor.  

Çıkardıkları her yeni şarkıyla akım yaratan Tefo & Seko, yeni teklisi “Kimler Gelmiş”i şarkının kısa bir bölümü yayınlanır yayınlanmaz yapılan binlerce paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Serdar Ortaç'ın “Harika”sını Baştan Yarattılar

Yıllar önce sözü ve müziğini Serdar Ortaç’ın yazdığı, Ebru Gündeş’in ise yorumladığı “Harika” isimli şarkının üzerine yeni bir beste ve söz yazan Muhammed Tevfik Tepe, hem nostaljik tınıları olan hem de hip hop - arabesk tarzın en özgün parçalarından birini daha ortaya çıkardı. Düzenlemesi Muhammed Şükrü Aydın’a ait olan parçanın eğlenceli klibini ise Amiral üstlendi.

"Kimler Gelmiş", 31 Mayıs Cuma günü tüm dijital platformlarda ve Poll Production YouTube kanalında yayında olacak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin