Tuba Ünsal hastaneye kaldırıldı

Oyuncu Tuba Ünsal, FMF atağı nedeniyle hastaneye kaldırıldığını, “Hayatımın en zor gecesiydi” diyerek duyurdu.

Berfin Sengil
30 Mayıs 2024 - 15:10
Magazin

TRT’de yayınlanan Mehmed: Fetihler Sultanı adlı dizide oynayan Tuba Ünsal, FMF (Familial Mediterranean Fever) atağından dolayı hastaneye kaldırıldı. Ünsal, hastalığı nedeniyle sete gidemediğini açıkladı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Tuba Ünsal,Hayatımın en zor gecesiydi” ifadeleriyle sağlık durumunu paylaştı.

Tuba Ünsal paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Dün gece geçirdiğim FMF atağı neticesinde kaldırıldığım hastane çalışanlarına çok teşekkür ederim. Hayatımın en zor gecesiydi. Elimi tutan acımı dindirmek için koşturan herkese kalbimden bir parça bıraktım. Bugün vücudumun atak sonrası perişan halinden sete de gidemedim.”

FMF ATAĞI NEDİR?

Familial Mediterranean Fever yani FMF olarak da anılan ailevi Akdeniz ateşi, göğüs, karın ya da eklemlere tekrarlayan ağrılı bir şekilde görülen inflamasyon atakları.

Kalıtsal olarak anne ve babadan geçer. Atak olarak ortaya çıkarak döküntü, bağ ağrısı ve ateş gibi belirtiler gösterebilir.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin