The Punisher Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Netflix'in heyecanla beklenen Geçtiğimiz sezon Daredevil ile izlediğimiz, ardından kendi solo dizisine kavuşan ve Marvel evreninde geçen The Punisher’dan yepyeni bir fragman daha yayınlandı! Dizinin yayın tarihini öğrenmek ve fragmanı izlemek için haberimizin devamına alalım!

Ertan Hekimler
20 Ekim 2017 - 00:28
Gündem

Netflix'in heyecanla beklenen Geçtiğimiz sezon Daredevil ile izlediğimiz, ardından kendi solo dizisine kavuşan ve Marvel evreninde geçen The Punisher’dan yepyeni bir fragman daha yayınlandı! Dizinin yayın tarihini 17 Kasım 2017 tarihinde Netflix ekranlarında yayın hayatına merhaba diyecek.

The Punisher dizisinin konusu:

Karısının ve çocuklarının ölümünden sorumlu olanlardan intikamını alan Frank Castle (Jon Bernthal), New York'un yeraltı dünyasından daha derinlere uzanan bir komplonun gün yüzüne çıkmasını sağlar. Artık tüm şehirde The Punisher olarak nam salan Frank Castle, sadece kendi ailesini değil çok daha fazla insanı etkileyen adaletsizliklerin ardındaki gerçekleri ortaya çıkarmalıdır.

The Punisher dizisinin oyuncu kadrosu:

 

Dizinin sorumlusu Steve Lightfoot (Hannibal), Jim Chory (Marvel’s Daredevil, Marvel's Jessica Jones, Marvel's Luke Cage) ve aynı zamanda Marvel’ın Televizyon Birimi Başkanı olan Jeph Loeb’in (Marvel’s Daredevil, Marvel's Jessica Jones, Marvel's Luke Cage) yardımcı yapımcılığını üstlendiği dizi, Netflix adına ABD Studios ve Marvel Television işbirliğinde hayata geçirildi. Oyuncu kadrosunda Ebon Moss-Bachrach (Girls, The Lake House), Deborah Ann Woll (Marvel’s Daredevil, True Blood), Ben Barnes (Westworld, The Chronicles of Narnia), Amber Rose Revah (Emerald City, Indian Summers), Michael Nathanson (The Knick, Wolf of Wall Street), Jaime Ray Newman (Bates Motel), Jason R Moore (A Lonely Place for Dying), Daniel Webber (11.22.63) ve Paul Schulze (Nurse Jackie) yer alıyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat