TRT 1’in yeni dizisi "Kendi Düşen Ağlamaz”ın afişi görücüye çıktı! Dizi ne zaman başlıyor?

TRT'nin başrollerinde Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar ve Enes Koçak isimlerin yer aldığı "Kendi Düşen Ağlamaz"ın afişi yayınlandı. Peki Kendi Düşen Ağlamaz dizisi ne zaman yayınlanacak? Kendi Düşen Ağlamaz dizisi nerede çekiliyor? Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin konusu ne? Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Kendi Düşen Ağlamaz dizisi uyarlama mı?

Volkan Usta
15 Haziran 2023 - 11:55
Kültür Sanat

Eğlenceli anlatımı ve başarılı kadrosu ile yaz aylarına yeni bir soluk getirecek olan TRT 1’in merakla beklenen dizisi "Kendi Düşen Ağlamazın afişi yayınlandı.

23-06/16/kda-afis1-final_hlf-copy.jpg

Başrol oyuncularıHakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar, Enes Koçak'ın yer aldığı dizinin afişi büyük beğeni toplarken projeye olan ilgiyi daha da arttırdı.

Ayşegül Çiçekoğlu'nun aynı adlı kitabından uyarlanan senaryosunu Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı birlikte kaleme aldığı  yönetmenliğini ise Emre Kabakuşak ile İnci Balabanoğlu'nun yaptığı "Kendi Düşen Ağlamaz'ın ayrıca kadrosunda; Berat Yenilmez, Hivda Zizan Alp, Yonca Şahinbaş, Serhan Onat, Sema Çeyrekbaşı,Yiğit Kalkavan, Sait Genay, Beste Yaralı, Çağla Boz ve Yiğit Kaan Yazıcı gibi başarılı isimler de yer alıyor.

23-06/15/fypenuwx0ami71i-1686819312.jpg

Sevginin gücüne, umuda, kıymetli dostluklara ve her şeye rağmen yeniden başlayabilmenin mümkün olduğunu samimi bir dille anlatan "Kendi Düşen Ağlamaz" 22 Haziran Perşembe TRT 1 ekranlarında olacak. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin