Tuğçe Karabayır Kırmızı Kamyon dizisinde!

Kırmızı Kamyon dizisine yeni isim katıldı.

Merve Mutlu
06 Ocak 2021 - 15:47
Gündem

Show TV ekranları için 10. Ev tarafından hazırlanan ve itfaiyecilerin etkileyici dünyasını konu alan hikayesi ile merak uyandırmayı başaran Kırmızı Kamyon dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Başrolünde Görkem Sevindik ve Ushan Çakır'ı kadrosuna dahil eden diziye yeni bir isim daha katıldı.

21-01/06/kirmixi-kamyon.png

Meriç Demiray'ın kaleme aldığı, Osman Kaya'nın yöneteceği ve kadrosuna Deniz Hamzaoğlu, Gürberk Polat ve Aslı Orcan'ı da katan Kırmızı Kamyon dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Dikkat çeken bir hikaye ile yola çıkan dizinin önümüzdeki sezonda ekranlarda olması bekleniyor.

Tuğçe Karabayır Kırmızı Kamyon dizisinde!

21-01/06/tugce-karabayir.png

Kadrosuna en son Ogün Kaptanoğlu ve Timur Ölkebaş'ın dahil olduğu merakla beklenen yeni diziye katılan son isim de Tuğçe Karabayır oldu.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat