Üç Kız Kardeş'in 41. Bölümünde Soner ve Türkan arasında buzlar eriyor!

Kanal D’nin en sevilen dizilerinden Üç Kız Kardeş 41. bölümüyle çok konuşulacak. Peki Üç Kız Kardeş 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş'in 41. bölümünde neler olacak? Üç Kız Kardeş'in konusu ne? Üç Kız Kardeş'in 41. bölümünde Somer ve Türkan arasında neler olacak?

Volkan Usta
12 Mart 2023 - 10:18
Yeni Bölüm

Kanal D’nin salı akşamları ekrana gelen ve çok izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, bu hafta da yine çok konuşulacak bir bölümle ekrana geliyor.

23-03/12/img_2452.JPG

Yayınlanan her bölümü ile çok izlenen ve izleyiciden büyük beğeni kazanan dizide bu hafta, Türkan ve Somer arasındaki buzlar eriyor.

23-03/12/img_2471.JPG

Somer, Türkan’ı yeniden kazanmak için daha net adımlarla harekete geçer. Somer her şeyi düzeltmeye çalışırken, Mine de ikilinin ortasında karanlık bir gölge gibi durduğunu hatırlatmaya devam eder.Tüm bunlara rağmen Türkan ve Somer’in barışma ihtimali bir kenarda durmaya devam ederken, Rüçhan’ın kuracağı tuzakla taşlar yerinden oynayacak ve Somer'in son hamlesi de herkese ve her şeye rağmen Türkan'dan vazgeçmeyeceğinin en büyük ispatı olacaktır.

23-03/12/img_2459.JPG

Türkan ve Somer aşkının romantik sahnelerinin ekrana geleceği Üç Kız Kardeş yeni bölümü ile 14 Mart Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat