Ufak Tefek Cinayetler final fragmanı yayınlandı! Oya kimi öldürdü?

Ufak Tefek Cinayetler final fragmanı yayınlandı! Sevilen dizinin final bölümünde neler olacak?

Nurşah
10 Aralık 2018 - 15:01
Yeni Bölüm

Ufak Tefek Cinayetler 24 Ekim 2017 tarihinde ilk bölümü ile ekrana gelmişti. Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Tülin Özen'in kadrosunda yer aldığı dizi etkileyici konusu ile kısa sürede dikkatleri üzerine toplamış ve en iyi çıkış yapan dizilerden birisi haline gelmişti. Geçtiğimiz sezon ilgiyle takip edilmesine rağmen bu sene yeterli ilgiyi göremeyen diziden final kararı çıktı! Ufak Tefek Cinayetler final bölümü nasıl olacak? Merakla beklenen final fragmanı yayınlandı!

Ufak Tefek Cinayetler final fragmanı yayınlandı!

Ufak Tefek Cinayetler 11 Aralık 2018 Salı akşamı ekrana gelecek olan bölümle final yaparak ekranlara veda edecek.

Bazı insanların hayatları hep yolunda görünür. Pembe beyaz tatlı bir hikayenin içinde gibidirler her zaman. Canları hiçbir zaman sıkılmaz. Hep mutlu ve tasasız görünürler. Ama yalandır bu, o güzel bahçelerin altı hep kurtlarla doludur. En mutlu ve şaaşalı yaşayanın bile içinde kör kuyular gizlidir. Arkalarında ufak tefek cinayetlerinden kalma bir mezarlık yatar. Dışarıdan görünen masmavi bir gökyüzü, mutlu bir hayattır...  Ta ki hiç beklemedikleri anda bir bomba patlayıp da her şeyi ortaya çıkarana kadar...

Fragmanda Oya'nın söylediği bu sözler final bölümüne dek çözülmemiş pek çok sorunun cevabını yarın öğrenebileceğimizi gösteriyor...

18-12/10/ufak-tefek-cinayetler-final.jpg

Oya kimi öldürdü?

Serhan ile Oya'nın en mutlu günlerinde başlarına talihsiz olaylar geliyor. Oya'nın kelepçelenerek düğünden götürülmesi ve Ufak Tefek Cinayetler 45. bölüm fragmanının sonunda "Öldürdüm onu..." demesi büyük bir şaşkınlıkla karşılandı. Oya'nın kimi öldürdüğü ise henüz belli değil ve izleyenler bu kişinin Arzu olduğundan şüpheleniyor. 

Diğer tarafta Emre ve Burcu da düğün hazırlıkları içerisindeler. Final bölümünde onları da büyük bir sürprizin beklediğinden bahsediliyor. 

İki farklı düğün hazırlığı yapılan Sarmaşık'ta yine oldukça hareketli saatler yaşanacak gibi görünüyor. Arzu'nun katili hala merak edilirken; final bölümünde Oya, Merve ve Pelin'i neler bekliyor? Tüm bu soruların cevapları yarın akşam final bölümü ile ekrana gelecek olan Ufak Tefek Cinayetler'de açığa çıkacak!

Ufak Tefek Cinayetler final bölümü gelişmeleri

Merakla beklenen dizinin final bölümü dün akşam ekranlardaydı. Heyecan dolu bir bölümle izleyicilerine veda eden dizide Oya'nın Şebnem Aksak'ı öldürdüğü ortaya çıktı... Arzu'nun katili ise Burcu imiş!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat