Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten boşanıyor! Ayrılık nedeni ne?

Başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu da boşanan ünlüler arasına giriyor..

Merve Mutlu
04 Temmuz 2019 - 10:32
Magazin

Başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, 2014 yılında aniden Melis İşiten ile evlenmiş, bir süre sonra da kızları Ada'yı kucaklarına almışlardı. Sosyal medyayı aktif kullanan ve herkesin imrenerek baktığı çiftten boşanma haberi geldi..

19-07/04/uraz-kay.jpg

Evlilikleri kadar ani bir kararla ve "görüş ayrılıkları" nedeniyle boşanma kararı alan çiftin menajeri de konuya ilişkin açıklama yaptı. Birbirlerine olan saygılarının aynı şekilde devam ettiğini ancak gelinen noktada anlaşmazlıklar yaşandığını söyleyen menajer, çiftin kızları olan Ada'nın huzurlu bir şekilde yaşayabilmesi adına atılan bu adım hakkında şunları söyledi:

Saygıdeğer basın mensupları,

Oyuncularımız Uraz ve Melis Kaygılaroğlu 2014 yılından bu yana evli bulunmaktadır. Evlilik birliği içerisinde geçen ve bugüne kadar gelinen süreç içerisinde her zaman birbirlerine sevgi ve saygı ile bağlı kaldılar. Evliliklerini kızları Ada ile taçlandırdılar. Tabii ki, her evlilikte olduğu gibi eşler arasında bazı konularda görüş ayrılıkları, anlaşmazlıklar olabilir. Yaşanan bu görüş ayrılıkları bir zaman sonra evliliğin sorunsuz ilerlemesi önünde bir engel teşkil eder hal alabilir. Bugün gelinen noktada oyuncularımız ortak sürdürmekte olduğu hayatın temel prensiplerinde anlaşmazlıklar yaşamaktadır.

Bu nedenle birbirlerini severek başlattıkları evliliklerini sonlandırma kararı almış bulunmaktalar. Bu hususta yasal başvurular avukatları aracılığı ile gerçekleştirilmiştir. Kararları ne olursa olsun birbirlerine olan saygıdan en ufak bir eksilme olmaksızın, müşterek çocuklarının en iyi şekilde yetişmesi için bir anne ve baba olarak üzerlerine düşenleri fazlasıyla yerine getireceklerinden kimsenin şüphesi olmasın.

Her ikisinin de en büyük önceliği kızları Ada’nın huzurlu bir ortamda büyümesidir. Siz saygıdeğer basın mensuplarından ricamız, bu zor süreçte almış oldukları zor karara, ortada 3 yaşındaki kızları Ada’nın bulunduğu gerçeğini göz önüne alarak, saygı duyulması, tarafımızca verilmeyen veya teyit edilmeyen hiçbir beyanata itibar edilmemesidir. Yaşadıkları bu zor sürece, hassasiyetle anlayış göstereceğinize olan inancımız tamdır.

19-07/04/uraz-ka.png

Başarılı yapımlarda rol alan Uraz Kaygılaroğlu, özel hayatıyla çok sık gündeme gelmese de, eşi ve çocuğu ile sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ile hep imrenilen bir isim olmuştu. Kaygılaroğlu bu ani boşanma haberini, sosyal medya hesabından, boşanmak üzere olduğu Melis İşiten ile bir fotoğrafını paylaşarak şu sözlerle anlattı:

ne denir bilemiyorum. ben 27 melis 25 yaşındaydık. çok sevdik, aşık olduk. hesap kitap yapmadan, kimselere sormadan, tanıştıktan 3-5 ay sonra Kahramanmaraş’ta yıldırımdan da hızlı bir biçimde kot tshirt ile evlendik. 5 yıllık evliliğimiz, aşkımız Ada ile ödüllendirdi. bugün o evliliğin sonuna geldik. evlerimizi ayırsak dahi sevgimizi ve saygımızı bir tutmak, kızımızı mutlu ayrı iki evde büyütmek, ömürlük dost ve yol arkadaşı olmak olmak adına bir karar aldık. arkama baktığımda bu 5 yıllık maceranın her anına minnettar olduğumu söylemek isterim. çocuğumuzu büyütürken kocaman ailemizde herkesin birbirini çok sevdiği, saygı duyduğu bir final olsun istedik. hayat uzun bir yolculuk ve biz bu yolculukta kötü hatıralara sahip çocuklar olarak kızımıza kötü hatıralar bırakmak istemedik. bu süreci içimizde yaşamak, daha önceden de olduğu gibi gündemin dışında olmak isteriz. başta kızımız Ada ve ailemizin geri kalan üyeleri düşünüldüğünde buna saygı gösterilmesini rica ediyoruz. yanımızda olmuş olan herkese teşekkür ederim. lütfen burada hayatımızda olmaya devam edin.
Melis’im, yol arkadaşım, kalbi güzelim, çocuğumun annesi; ben burada yan mahallede olacağım.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat