Usta oyuncu Altan Erkekli de Yeşilçam dizisinin kadrosunda!

Yeşilçam dizisinin kadrosuna yeni isim.

Merve Mutlu
30 Aralık 2020 - 11:21
Gündem

BluTV'de yayınlanmak üzere hazırlanan, Levent Cantek'in yazdığı ve Çağan Irmak'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Yeşilçam adlı dizinin hazırlıkları devam ederken kadrodaki bir isim daha belli oldu.

20-12/30/yesilcam.png

Başrollerinde Afra Saraçoğlu ile Çağatay Ulusoy gibi iki başarılı ve sevilen ismi bir araya getiren, Çağan Irmak yönetmenliğinde çekilecek olan yeni dizinin diğer bir başrolünün kim olacağı merak ediliyordu. Başarılı ses sanatçısı ve oyuncu Ayta Sözeri'nin de kadrosuna dahil olduğu dizide Ulusoy'un diğer partnerinin kim olacağı da belli olmuş, Selin Şekerci'nin de kadroya dahil olması heyecanı artırmıştı.

Usta oyuncu Altan Erkekli de Yeşilçam dizisinin kadrosunda!

20-12/30/altan-erkekli.jpg

Bir dönem dizisi olacağı bilinen ve kadrosuna dahil olan isimlerle şimdiden heyecan yaratan dizinin kadrosuna katılan yeni isim Altan Erkekli oldu.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat