Whiskey Cavalier 1. sezon 10. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Lauren Cohan ve Scott Foley'li Whiskey Cavalier'ın yeni bölümünde neler olacak? Whiskey Cavalier 1. sezon 10. bölüm konusu, fragmanı ve bölümden kareler...

ABC'nin yeni sezon dizilerinden "Whiskey Cavalier" geçen hafta sezonun dokuzuncu bölümü 'Hearts & Minds' ile ekranlara geldi.

WHISKEY CAVALIER 1. SEZON 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Will'in Ukrayna'da organ kaçakçılığı yapan uluslararası bir şebeke tarafından alıkonulmasının ardından Frankie kendini lider olarak kanıtlamak zorundadır. Bu arada Standish, dövüş becerilerini geliştirmek için Frankie'den yardım ister.

19-04/30/whiskey-cavalier-dizisi-afis.jpg

WHISKEY CAVALIER 1. SEZON 9. BÖLÜM REYTİNGLERİ!

Dizi, sezonun dokuzuncu bölümü ile izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.4 reyting oranı ve 2.54 milyon izleyici rakamlarını elde etti. Bu rakamlar sezonun şimdiye kadarki en düşük reytingleri olarak kayda geçti. Mevcut izlenme oranları ile dizinin yeni sezon onayı alabilme durumu tehlike sınırında. Dizinin yeni sezon onayı alabilme şansı sonraki günler içindeki izlenme rakamları ile DVR reytinglerinin iyi çıkmasına bağlı görünüyor.

19-04/30/whiskey-cavalier-dizisi.jpg

WHISKEY CAVALIER 1. SEZON 10. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Whiskey Cavalier; Erica Batty'nin senaryosunu kaleme alıp, Romeo Tirone'nin yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun 10. bölümü "Good Will Hunting" ile 01 Mayıs 2019 Çarşamba akşamı ABC ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

WHISKEY CAVALIER 1. SEZON 10. BÖLÜM KONUSU

"Good Will Hunting" - Beklenmedik bir cinayet herkesi şok ettiğinde, karanlık yönü ortaya Will ve ekibin geri kalanı bu rahatsız edici saldırının ardındaki suçluyu avlama görevi için işe koyulur.

Oyuncu kadrosu: Scott Foley (Will Chase), Lauren Cohan (Frankie Trowbridge), Ana Ortiz (Susan Sampson), Tyler James Williams (Edgar Standish), Vir Das (Jai Datta), Josh Hopkins (Ray Prince).

Konuk oyuncu kadrosu: Marika Dominczyk (Tina Marek), Dylan Walsh (Alex Ollerman), Ophelia Lovibond (Emma Davies).

"Whiskey Cavalier" 1. sezon 10. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin