Ya Çok Seversen 6. Bölümüyle ekrana geldi! Dizinin yeni bölümü 2 saatte 3,5 milyon paylaşım aldı!

Kanal D'nin başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan yer aldığı Ya Çok Seversen'in 6. bölümüyle ekrana geldi. Peki Ya Çok Seversen'in 6. bölümünde neler yaşandı? Ya Çok Seversen'in 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ya Çok Seversen 6. bölüm ne zaman yayınlanacak? Ya Çok Seversen'in yönetmeni kim? Ya Çok Seversen'in çekimleri nerede yapılıyor? Kerem Bürsin kimdir? Hafsanur Sancaktutan kimdir? Ya Çok Seversen dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Ya Çok Seversen dizisinin konusu ne? Ya Çok Seversen reytinglerde kaçıncı oldu?

Volkan Usta
11 Ağustos 2023 - 09:45
Kültür Sanat

Kanal D’nin başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ı buluşturan Ay Yapım imzalı dizisi ‘Ya Çok Seversen’ dün gece yayınlanan 6’ncı bölümü dünya listelerini ayağa kaldırdı. 11 ülkede birden sosyal medya listelerine giren diziyle ilgili 2 saatte yaklaşık 3,5 milyon paylaşım geldi.

Türkiye ile birlikte dünyanın birçok ülkesinde de yayınlanan Ay Yapım imzalı ‘Ya Çok Seversen’ dizisi dünya gündeminden inmiyor. Her bölümü çok konuşulan ve övgüler toplayan dizi dün gece yayınlanan 6’ncı bölümündeki romantik ve heyecanlı sahneleriyle 11 ülkede birden sosyal medya listelerinin üst sıralarında yer aldı.

23-08/11/ya-cok-seversen_61.jpg

Türkiye’nin yanı sıra İtalya, İspanya, Belarus, Brezilya, Slovakya, Hırvatistan, Sırbistan, Ukrayna, Gürcistan ve Arnavutluk’ta listelere giren diziye hayranlarından övgüler yağdı. Yayın boyunca gündemden düşmeyen dizi hakkında yaklaşık 3,5 milyon paylaşım yapıldı.

23-08/11/ya-cok-seversen_62.jpg

YA ÇOK SEVERSEN 6. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Heyecanlı bir final sahnesinin ardından hafta boyu tanıtımlarıyla merakı yükselten dizi enerjisi yüksek, keyifli ve bir o kadar da romantik sahneleriyle izleyenlerin beğenisini kazandı. Ateş ve Leyla’nın bahçedeki yakınlaşmalarının ardından Ateş Leyla’yı kucakladığı gibi Leyla’nın odasına götürse de durumlar hayal ettikleri gibi olmadı ve ikiliye Berit eşlik etti. Sabah Leyla’yla oyun oynadığı sırada bir an konuşan Berit tüm aileyi heyecanlandırdı.

23-08/08/ya-cok-seversen_610.jpg

Füsun Leyla’nın kim olduğunun peşine düştü. Mert ile Meryem ilk buluşmaları için baş başa yemeğe çıktı. Ateş ve Leyla çocukları da alarak psikoloğun tavsiyesi üzerine beraber vakit geçirmek için lunaparka gittiler. Ekip orada keyifli vakit geçirirken Berit konuşmaya başladı. Evine hırsız giren Bige Ateş’i evine çağırdı. Çiftliğe gelen Füsun, Leyla’ya düğün fotoğrafını gösterdi. Leyla Ateş’e söylediği yalanı Füsun’a da söylerken Füsun’un bu işini peşini bırakmaya niyeti yoktu. Ateş’e olan duygularını açık açık söyleyen Bige’ye Ateş ‘Hayatımın geri kalanını geçirmek istediğim kişi sen değilsin’ cevabını verdi. Ateş’in gece Bige’de kaldığını düşünen Leyla ona trip attı. 

23-08/08/ya-cok-seversen_65-1691503578.jpg

Leyla hakkında yeni fotoğraflara ulaşan Füsun, Leyla ve ekibin dolandırıcı çetesi olduğunu anladı. İş ortaklarını İstanbul’da ağırlayacak olan Ateş, yanına Leyla’yı da alarak onlara unutamayacakları bir gün yaşattı. 

23-08/08/ya-cok-seversen_69-1691503585.jpg

Akşam iş yemeği diyerek Leyla’yı kandıran Ateş onu baş başa yemeğe götürdü. Leyla’ya olan duygularını açık bir şekilde ifade eden Ateş karşısında Leyla gözyaşlarına hakim olamadı. İkili arasında romantik anlar yaşanıp Ateş Leyla’ya ‘Sevgilim ol’ dediği esnada elindeki yeni fotoğraflarla çiftliğe gelen Füsun da tüm ekibi tehdit etti.

23-08/11/ya-cok-seversen_68.jpg

Ya Çok Seversen her Perşembe saat 20.00’de Kanal D’de…

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin