Yalan 3. Bölümüyle reytinglerde zirveye oturdu! Melike ve Duru gerçeği öğrenecek mi?

İnci Taneleri ve Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu gibi kaliteli yapımları izleyici ile buluşturan Kanal D, yeni yapımı Yalan'ın 3. bölümüyle ekrana geldi. Peki Yalan 3. bölümde neler oldu? Yalan 4. bölüm fragman yayınlandı mı? Yalan 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalan dizisi uyarlama mı? Yalan Melike kimdir? Aslıhan Güner kimdir? Yalan Kadir kimdir? Feyyaz Duman kimdir? Yalan Duru kimdir? Eylül Tumbar kimdir? İşte detaylar! Yalan'ın Hülya'sı Yeşim Ceren Bozoğlu kimdir? Yalan dizisi nerede çekiliyor? Yalan reytinglerde kaçıncı oldu?

Volkan Usta
11 Haziran 2024 - 09:15
Kültür Sanat

Kanal D’nin, yaz sezonu projelerinden biri olan Yalan üçüncü bölümü ile ekrana geldi. Melike’nin Duru ile ilgili gerçeklere yaklaştığı dizi seyircinin de yoğun ilgisi ile karşılaştı. Duru’nun sırtındaki doğum lekesini Melike’nin fark etmesi ile final yapan bölüm reytinglerin zirvesinde yer aldı.

YALAN 3. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kadir’in vurulmasından sonra onu ziyaret eden Melike, Zehra’nın tepkisi ile karşılaştı. Oğlunun ölümünü bir türlü hazmedemeyen Zehra, Melike’ye saldırdı.  Kadir annesinin Melike’ye zarar vermesini engellemek için “O senin torununun annesi!” diyerek onu durdurmayı başardı. Kadir’den Kenan’ın bir kızı olduğunu öğrenen Zehra şoke oldu. 

Torunu olduğunu öğrenen Zehra harekete geçti ve soluğu Melike’nin kapısında aldı. Zehra, torununu bağrına basmak istese de Hazal’ın ağzından çıkanlar karşısında neye uğradığını şaşırdı. Hazal’ın tepkisi karşısında kendine hakim olamayan Zehra, gördüğü kötü muamelenin faturasını yine Melike’ye kesti.

Torunu olduğunu öğrenen Zehra harekete geçti ve soluğu Melike’nin kapısında aldı. Zehra, torununu bağrına basmak istese de Hazal’ın ağzından çıkanlar karşısında neye uğradığını şaşırdı. Hazal’ın tepkisi karşısında kendine hakim olamayan Zehra, gördüğü kötü muamelenin faturasını yine Melike’ye kesti.

Berrin, Melike’yi odasında görünce sinir krizi geçirdi ve Melike’yi Duru’dan uzak tutmak için Hülya ile konuşmaya gitti. Berrin Hülya’ya ortak dertlerinin “Melike” olduğunu belirtip güçlerini birleştirme teklifinde bulundu. Melike’yi buradan uzaklaştırma hatta cezaevine geri gönderme fikrini Hülya’ya açıkladı. Hülya ilk başta Berrin’in teklifini kabul etmese de kızı Hazal’ın Melike ile yakınlığını görünce Berrin’i arayıp Melike’yi cezaevine göndermek için ne gerekiyorsa yapacağını söyledi.

Yalan’ın final sahnesi izleyicileri ekrana kilitledi. Duru yarışmaya son dakika katılmaktan vazgeçince Melike, Kerim ve Hazal ona sürpriz yaptı. Elbisenin tamamlandığını gören Duru çok mutlu oldu.  Berrin’in yarışmaya geldiğini öğrenen Duru yapamayacağını söylerken ona en büyük destek Melike’den geldi. Duru, elbisenin üzerine tam oturmadığını hissedince Melike’den ricada bulundu. Melike Duru’nun elbisesini düzeltince bebekken kızında olan doğum lekesini gördü. Melike, Duru’nun gerçek kızı olduğunu öğrenebilecek mi? sorusunun cevabı ise dizinin yeni bölümünde cevap bulacak.

Yalan” yeni bölümüyle 17 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin