Yalan 4. Bölümde Duru, Melike'yi partisinden kovdu! Melike, Berrin'le yüzleşiyor!

İnci Taneleri ve Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu gibi kaliteli yapımları izleyici ile buluşturan Kanal D, yeni yapımı Yalan'ın 4. bölümüyle ekrana geldi. Peki Yalan 4. bölümde neler oldu? Yalan 5. bölüm fragman yayınlandı mı? Yalan 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalan dizisi uyarlama mı? Yalan Melike kimdir? Aslıhan Güner kimdir? Yalan Kadir kimdir? Feyyaz Duman kimdir? Yalan Duru kimdir? Eylül Tumbar kimdir? İşte detaylar! Yalan'ın Hülya'sı Yeşim Ceren Bozoğlu kimdir? Yalan dizisi nerede çekiliyor? Yalan reytinglerde kaçıncı oldu?

Volkan Usta
25 Haziran 2024 - 09:05
Kültür Sanat

Kanal D’nin, yaz boyunca yeni bölümleri ile ekrana gelecek dizisi Yalan’da sırlar ortaya çıkmaya başladı. Kızı ile ilgili şüpheleri git gide artan Melike, Duru’nun kalbinden operasyon geçirdiğini öğrenince gerçeklere bir adım daha yaklaştı. Final sahnesinde Melike’nin, Berrin’in karşısına çıkıp “Duru senin kızın değil!” demesi bölüme damga vuran sahne oldu.

YALAN 4. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Berrin ile Duru’nun bebeklik fotoğrafında kızı Hazal’a ördüğü patikleri gören Melike, Duru’nun sırtındaki doğum lekesini fark edince bir şok daha yaşadı. Ablası Hülya’ya gidip, ondan patikleri istedi. Gerçeğin peşine düşen Melike’nin bu anları ablası Hülya’yı da paniğe sürükledi.

Berrin ve Hülya, Melike’yi tekrar cezaevine göndermek için plan yaptı. İkili planlarını gizli gizli yürütmeye çalışsa da Hazal, Berrin’in peşine düştü ve annesinin Hülya ile buluştuğunu gördü. Planın Melike’ye zarar vermek olduğunu öğrenen Hazal’ın ne yapacağı ise dizinin yeni bölümünde belli olacak.

Yalan final sahnesi ile de izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı. Annesi Berrin’in tepkisinden dolayı Melike ve Hazal’ı partiden kovmak zorunda kalan Duru, Melike’nin iş yerine giderek yarışmadan kazandığı para ödülünü onunla paylaşmayı teklif etti. Teklifi kabul etmeyen Melike ise Duru’ya “İnsanlara kalbinle bakmayı dene olur mu? Belki o zaman birini kırdığında parayla telafi edemeyeceğini anlarsın.” dedi. Duydukları karşısında daha fazla dayanamayan Duru bayıldı. Duru’yu hastaneye yetiştiren Melike ise onun bebekken kalbinden operasyon geçirdiğini öğrendi. Berrin’in doktorun sorularına cevap verememesi Melike’nin şüphelerini bir kez daha tetikledi.

Daha fazla dayanamayan Melike, Berrin’in karşısına dikilerek ondan hesap sordu. Berrin’in iyice paniklediğini görünce de; “Duru senin kızın değil!” dedi. Etrafında dönen yalanların bir bir farkına varan Melike’nin gerçeği ne zaman öğreneceği ise büyük merak konusu oldu.

Yalan, heyecan dolu yeni bölümleriyle yaz boyunca her pazartesi Kanal D’de ekrana gelecek.

İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin