Yargı 82. Bölümde Kadir yaptıklarının bedelini ödedi! Ceylin, Ilgaz'a gerçekleri söyledi!

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı fenomen dizi Yargı 82. bölümüyle ekrana geldi. Peki Yargı 82. bölümde neler yaşandı? Yargı'nın 83. bölümünde neler olacak? Yargı 83. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yargı'nın konusu ne? Yargı reytinglerde kaçıncı oldu? Kaan Urgancıoğlu kim? Pınar Deniz kim?

Volkan Usta
12 Şubat 2024 - 09:45
Kültür Sanat

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, reyting rekortmeni dizisi Yargı 82. bölümüyle izleyicileri ekrana kilitledi.

YARGI 82. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ilgaz ile konuşması Ceylin de beklenmedik bir etki uyandırmıştır. İçinde bulunduğu hayatla ve kaderinin onu dönüştürdüğü halle mutlu olup olmadığını bilmek istemektedir. Ilgaz’a söyledikleri ve söyleyemedikleri arasında sıkışıp kalmıştır.

Yiğit’in ölü bulunması herkeste bir şok etkisi yaratmıştır. Bütün aile şüpheli konumundadır. Ceylin bir yandan ailenin sırlarını çözmek için uğraşırken, diğer yandan yanı başındaki Yekta’nın bile ondan bir şeyler sakladığını öğrenecektir.

Merdan Osman ile yaptığı planla Kadir’in gizli servetine ulaşmak üzeredir. Çınar ise yeni edindiği dernek arkadaşları ile iyiden iyiye kaynaşmaktadır. Kürşat’ın ona getireceği ölüm haberi Çınar için bambaşka bir yolun işaret fişeği olacaktır.

Fırat’ın Yiğit davasındaki mecburi varlığı, Ceylin ile Ilgaz’ın ilişkisinde bir gedik açmıştır. Sınanmayı kendisine kader edinmiş ilişkileri bu sorunla da baş edebilecek güçtedir. Fakat bu kez aralarındaki mesafenin boşluğu kolay kolay dolacak gibi gözükmemektedir.

Yargı heyecan dolu yeni bölümü ile pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D'de!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin