Yeni Gelin dizisi ekranlara veda mı ediyor?

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Yeni Gelin final mi yapıyor? Detaylar habeirmizde!

Merve Mutlu
05 Kasım 2018 - 15:27
Magazin

Süreç Film tarafından hazırlanan ve Ersoy Gündoğdu yönetmeniğinde her Cumartesi akşamı Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşan Yeni Gelin dizisinin 60.bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı.

Başrollerinde Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Renan Bilek, Dağhan Külegeç, Jessica May, Tolga Mendi gibi başarılı oyuncuların yer aldığı sevilen dizi Yeni Gelin'in 23 Kasım akşamı yayınlanacak olan 63.bölümüyle final yaparak ekranlara veda edeceği konuşuluyor.

18-11/05/yeni-gelin-dizisi.Jpeg

Birsen Altuntaş'ın verdiği bilgiye göre 63.bölümle ekranlara veda edecek olan Yeni Gelin dizisi, 61.bölümüyle 10 Kasım Cumartesi akşamı saat 20:00'de Show'da!

Yeni Gelin 60.bölümde neler olmuştu?

18-11/05/yeni-gelin-60.jpg

Kalender’in başı bu sefer büyük bir belaya girmiştir.

Kalender Ağa, yıllardan beri süre gelen töreyi, geleneği bozmaya, tek eşli bir hayata adım atmaya kararlıdır. Artık devir, modern Bozok’ların devridir. Feodal, geleneksel her şeyi bir kenara bırakacaklar, aşiret kalabalığından sıyrılıp küçük/ çekirdek aileleri içinde mutlu mesut yaşayacaklardır. Yani, Kalender’in hayali budur. Ama Bozok Konağı’nda kurulan hangi hayal gerçekleşmiştir ki? Ayşe ve Möhteber, Kalender’i bu karardan caydırmak için elinden geleni yapar fakat Kalender bu kez fazlasıyla kararlıdır. Bunu gören Ayşe, bu sefer öyle bir hamle yapar ki, herkesin ağzı açık kalır. Kalender’in başı bu sefer büyük bir belaya girmiştir.

Konakta ise düğün- bayram havası hakimdir. Türkmen, şeytanın bacağını kırmış, görücüleri kapıya dizmiş; Asiye, gelinlik heyecanı içindedir. Hatta kader, Müsellim’in yüzüne bile gülmüştür. O da bir konak dolusu “evlenilecek kız”ın içindedir. Bozok’ların keyfine diyecek yoktur. Fakat, konaktan yaralı ayrılan dişi bir Bozok aslanı, bu şenlik havasını kana bulamaya niyetlidir. Herkesin mutluluğunu kursağında kalmıştır.

Bozok’lar, facianın eşiğinden döndüğünü zannettiği anda çok daha büyük bir facianın eşiğindedir. Çünkü yaralı dişi Bozok aslanı maalesef bir değildir. Ve intikamın boyutu, her geçen gün biraz daha artmaktadır. Ama bu sefer, bu intikam; en masumların, en günahsızların ve en aşıkların: Bella ve Hazar’ın canını yakacaktır. Hem de sönmemecesine…

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat