Yeni Gelin dizisi muhteşem bir finalle ekranlara veda ediyor!

Süreç Film tarafından hazırlanan ve Show TV’de ekrana gelen, Yeni Gelin dizisinin final bölümü tanıtımı yayınlandı. Muhteşem bir finalle 63.bölümde ekranlara veda edecek olan Yeni Gelin dizisi, hayranlarını üzdü. Detaylar haberimizde..

Merve Mutlu
19 Kasım 2018 - 12:05
Magazin

Süreç Film tarafından hazırlanan ve Show TV’de ekrana gelen, Yeni Gelin dizisinin final bölümü tanıtımı yayınlandı. Muhteşem bir finalle 63.bölümde ekranlara veda edecek olan Yeni Gelin dizisi, hayranlarını üzdü.

18-11/19/yeni-gelin.JPG

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu'nun üstlendiği, Yeni Gelin'de başrollerindeki Jessica May ve Tolga Mendi’nin yanı sıra Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar ve Renan Bilek gibi usta oyuncular da yer alıyor.

 

Yeni Gelin'in final bölümünde neler olacak?

Doğum sancıları tutan Bella’nın apar topar hastaneye götürüldüğü tanıtımda Bozoklar büyük bir heyecan yaşıyor. Konservatuar için seçmelere giden Şirin’e Baran’ın desteği dikkat çekerken, Bella doğuma giriyor!

18-11/19/yeni-gelin-9-1193.JPG

Yeni Gelin 62.bölümde neler olmuştu?

Yeni Gelin’in 17 Kasım akşamı yayınlanan 62. bölümünde Ayşe ve Möhteber cebren ve hile ile konağa dönmüş, Bozoklar eski “sıradan” günlerine geri dönmüştü. Yaptıkları oyunla konağa dönen Ayşe ve Möhteber’i karşısında bulan Asiye deliye dönse de kumalarını affetmesi uzun sürmedi. İkiz bebekleri olacağını öğrenen Şirin ve Baran sevinçlerini Bozoklarla paylaşırken, Bella konak halkını muma çevirmekle meşguldü. Herkes, hamilelikle birlikte gürültüye tahammülü kalmayan Bella’yı memnun etmeye çalıştı. O yumuşak huylu, yufka yürekli Bella gitmiş, yerine kuralcı, despot ve dediğim dedik bir Bella gelmişti. Bella’nın aşerdiği meyveyi bulmak için elinden geleni yapan Hazar ve Kağan’ın başları yine belaya girdi. Hazar nezarethanede, Kağan soğuk hava deposunda kurtarılmayı bekledi. Bella, sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı doğum mottosuyla aile bireylerine sırasıyla görev ve sorumluluklar verdi. Bella’nın verdiği görevle bütün konak yumurta peşine düşerek, hayatlarını birer yumurtaya adadı. Bozokların en yeni üyesi, asıl sürpriz yumurta ise erken gelmeye karar verdi. Doğum sancıları tutan Bella’nın “Kızımız geliyor!” sözleriyle doğumun başladığının sinyallerini verdiği final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi.

 

Yeni Gelin merakla beklenen final bölümüyle 24 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat