Yüz Yıllık Mucize 1. Bölümüyle çok beğenildi! 2. bölümde Kemal'in sırrı açığa çıkacak mı?

Star'ın başrollerinde Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'in yer aldığı Yüz Yıllık Mucize dizisi sonunda ekran serüvenine çok iyi başladı.. Dizi senaryosu ve kadro kalitesiyle ekran hikayesine iddialı bir giriş yaptı. Peki Yüz Yıllık Mucize 1. bölümde neler yaşandı Yüz Yıllık Mucize 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yüz Yıllık Mucize'nin 2. bölümünde neler olacak? Yüz Yıllık Mucize dizisinin konusu ne? Yüz Yıllık Mucize dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Yüz Yıllık Mucize dizisi nerede çekiliyor? Yüz Yıllık Mucize izle! Yüz Yıllık Mucize 1. bölüm izle! Birkan Sokullu kimdir? Ebru Şahin kimdir? Yüz Yıllık Mucize 1. bölümüyle reytinglerde kaçıncı oldu?

Volkan Usta
23 Mart 2023 - 22:50
Kültür Sanat

Star’ın OGM Pictures imzalı merakla beklenen yeni dizisi Yüz Yıllık Mucize dün akşam ilk bölümüyle seyirci ile buluştu. Başrollerinde Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'i buluşturan dizi ekran yolculuğuna iyi bir başlangıç yaptı.

23-03/21/fru5t13wwaa1fkv.jpeg

Yüz Yıllık Mucize ilk bölüm izle!

resim yok
İLGİLİ İÇERİK

YÜZ YILLIK MUCİZE 1. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ali Tahir (Birkan Sokullu) Sakarya Cephesi’nde savaşırken şehit düşer. Defnedilmek üzereyken yaşanan bir mucize ona yeniden hayat verir. Ancak bu mucize Ali Tahir’in hiç yaşlanmamasına neden olur. 130 yıllık yaşamına çok şey sığdıran Ali Tahir için hayatına devam etmek daha da zorlaşır. Ali Tahir’in son ismiyle Kemal’in sırrını bilen tek kişi ise çocukluğundan beri tanıdığı Turgut (Necip Memili) olmuştur.

resim yok
İLGİLİ İÇERİK

23-03/21/fru4y4lxoaerj9o.jpeg

resim yok
İLGİLİ İÇERİK

Yüz Yıllık Mucize 1. bölüm HD izle! Yüz Yıllık Mucize ilk bölüm full izle!

Asıl mesleği avukatlık olan ama yazmaya heves duyan ve ilk romanını yazmak için uğraşan Harika (Ebru Şahin) ise halası Süreyya (Zerrin Tekindor) tarafından büyütülmüştür ve halaları, kardeşi ve kuzenleriyle birlikte 8 kadın aynı evde yaşamaktadır. Evden romanını yazmak için ayrılan Harika’nın hiç ummadığı anda yolu Kemal’le kesişir. Harika’nın iyi bir hikaye bulmaya, Kemal’in de yükünden kurtulup hikayesini anlatmaya ihtiyacı vardır.

resim yok
İLGİLİ İÇERİK

Yüz Yıllık Mucize canlı izle! Yüz Yıllık Mucize 1. bölüm full HD izle!

resim yok
İLGİLİ İÇERİK

İkisinin de hayatları birbirleriyle tanıştıktan sonra ummadıkları şekilde değişecektir.

Yüz Yıllık Mucize yeni bölümleriye her perşembe saat 20.00'de STAR'da...

Yüz Yıllık Mucize son bölüm izle. Yüz Yıllık Mucize 2. bölüm fragmanı izle...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin