Hata bildir

Ahmet Mümtaz Taylan

Reyting
(13 oy)
10
Doğum: 12 Eylül 1965 (59), Ankara, Türkiye
Eğitim : Konservatuar
54 kişinin favorisi oldu
İlk öğretim ve lise eğitiminden sonra 1989'da H.Ü. Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. 1989-93 arasında Diyarbakır DT'de çalıştı. Devlet Tiyatroları'nda çeşitli zamanlarda sanat yönetmeni yardımcılığı, sanat yönetmenliği, genel müdür danışmanlığı gibi görevler ü...
“Son of a Rich”in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor! Setten ilk fotoğraflar geldi!
“Son of a Rich”in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor! Setten ilk fotoğraflar geldi!
Sinema dünyasına altın imzalardan birini atmak için yola çıkan “Son of a Rich”in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. 15. Yüzyıl Osmanlı İmparatorluğu’nun resmedildiği ve bu proje için özel olarak kurulan setten ise ilk fotoğraflar geldi. Peki Son of a Rich filmi ne zaman vizyona girecek? Son of a Rich filminde kimler rol alacak? Son of a Rich filminde Kerem Bürsin hangi karakteri canlandıracak? Son of a Rich filminin çekimleri ne zaman başlıyor? Son of a Rich filmi uyarlama mı? Son of a Rich filmi nerede çekilecek? Kerem Bürsin kimdir?

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat