Hata bildir

Binnur Kaya

Reyting
(11 oy)
9,9
Doğum: 01 Ocak 1972 (49), Ankara
Eğitim : Lisans
155 kişinin favorisi oldu
Binnur Kaya 1995'te Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. Ankara Sahnesi ve Karatahta isimli çocuk tiyatroları ve Bakırköy Belediye Tiyatrosu'nda çalıştı. Üç yıl boyunca birçok organizasyonda profesyonel animatörlük yaptı. Ekim 2000'de "Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?" oyunuyla BKM...
Doğduğun Ev Kaderindir'e Kırmızı Oda'nın Doktor hanımı Binnur Kaya konuk oluyor!
Doğduğun Ev Kaderindir'e Kırmızı Oda'nın Doktor hanımı Binnur Kaya konuk oluyor!
Binnur Kaya Doğduğun Ev Kaderindir dizisine konuk oluyor.

üyeler ne diyor?

( 29 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
aysegokdelen
oyunculuğunuza tek kelimeyle hayranım.
rain6868
avrupa yakası yayın hayatını bitirdi.kış günlerimizin eğleenceli dizisini özlüyoruz..vivient filmini seyretme imkanım olmadı.ekranlarda seni görmeye alışmıştık umarım yapımcılar, televizyonlarda sana sanatını sergileme fırsatı verirler...vivient ilk fırsata seyretmeyi düşündüğüm filmlerden..başarılar binnur....:)
rain6868
sinema,diziler, filmler, yaşanılmış ve yaşanılan yaşanılacak hayatın her insanın içinde bulunduğu kendi şartlarında hissetmediklerini görsel olarak hissetmesi ve anlaması için çok güzel şölendir. görsellenecek insanı çok güzel insanlara hissettire bilene sanatcı deriz..avrupa yakasını fırsatım olduğunda seyrettim, yabancı damatta güzel bir bayan, avrupa yakasında deli dolu şahika, güzel bir bayanın yaşlandırılmış görüntüsünü gördüğümde ince bir burukluk,sanat için güzeldi..gerçek hayatta şiiir gibi konuşan ama beyaz'ın programındaki binnur kaya'yı tanımak zor oldu ^şaşırdım^ diye söylerya Şahika :), binnur'a sanat hayatında başarılar dilerim..var oldukca daha çok güzel eserler hayata geçirecek,bizlerde seyredeceğiz...sevgilerle..
Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.

neler oldu ?

beyazrk beyazrk, Uğur Uzunel kişisini favorilerine ekledi 16 Mart 2020 - 21:30
EmirT EmirT, Uğur Uzunel ile ilgili katkıda bulundu 12 Kasım 2018 - 09:14
Muhammed Fatih Güngör Muhammed Fatih Güngör, Uğur Uzunel kişisine oy verdi 26 Mayıs 2017 - 10:51
Muhammed Fatih Güngör Muhammed Fatih Güngör, Uğur Uzunel kişisini favorilerine ekledi 26 Mayıs 2017 - 10:51