Hata bildir

Erol Taş

Reyting
(1 oy)
10
Doğum: 28 Şubat 1926, Erzurum, Türkiye
Ölüm: 08 Kasım 1998
6 kişinin favorisi oldu
Henüz iki yaşında iken, babası Hamza Bey'in ölümü üzerine annesi Nazife Hanım ile birlikte İstanbul'a taşındı. Okul çağında olmasına rağmen ailesine yardım etmek için okuldan ayrıldı ve çeşitli mesleklerde çalıştı. Bunların arasında hamallık, tezgâhtarlık sayılabilir. O dönem aynı zamanda boksörlük de yapan Taş, 1947 yılında İstanbul...
Yılmaz Güney hakkında şok iddia! Nebahat Çehre dayak mağduru mu?
Yılmaz Güney hakkında şok iddia! Nebahat Çehre dayak mağduru mu?
Ünlü yapımcı Abdurrahman Keskiner, 30 yıl arkadaşlık yaptığı ünlü sanatçı Yılmaz Güney’in eşi Nebahat Çehre'yi öldüresiye dövdüğünü yazdı.

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
berkderinoz
rol arkadaşları halkın sevgi ve ilgisine mazhar olurken kendisi haksız beddualara maruz kalan ve hatta dayak yiyen gerçek bir sanatçıydı. gelmiş geçmiş 'en iyi kötü adam' olmakla kalmamış, oynadığı komedi filmlerinde de son derece iyi performanslar sergileyebilmiştir. boksörlükten hamallığa kadar pek çok meslek yapmış ve ekmeğini 'taş'tan çıkarmasını bilmiştir. türk sinemasının yeri doldurulamayan oyuncularından biridir.
Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.

hayranlar

neler oldu ?

Nicat8585 Nicat8585, Hemşerim sayfasına bir yorum yazdı 04 Mayıs 2017 - 15:27
Rasul Rasul Rasul Rasul, Hemşerim dizisinin sayfasını inceledi 07 Mart 2017 - 07:52
Rasul Rasul Rasul Rasul, Hemşerim dizisini favorilerine ekledi 07 Mart 2017 - 07:52