Hata bildir

Fatoş Sezer

Reyting
(0 oy)
5
Gerçek Adı : Fatoş Sezer Ulusoy
Doğum: 31 Ocak 1958 (62)
Eğitim : Lisans
2 kişinin favorisi oldu
1980’ yılında mankenliğe başladı. Bilsak Tiyatro Okulu'nu bitirdi. Martinique Fat de France, Fransız Devlet Tiyatrosu ve Tiyatrokare'’de oynadı. 1988-96 yıllarında Fransa’'da tiyatro yaptı. 1984’ yılında Gönlüm ve Ben'de (Oksal Pekmezoğlu) yan rolle ilk defa kamera karşısına geçti. Beklan Algan, Cihan Ünal, Atıf Yılmaz’ ile beraber...

üyeler ne diyor?

( 3 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
dilenci
sadece filimlerde, tiyatroda degil, gerçek hayatta da tanimak isterdim.hakkinda bildiklerim gözleri kadar gizemli.sanatçi oldugu kadar da filozof gibi.hürriyet gazetesinde "farecik" adi ile yorumlar yaziyor.bosa geçirdigi zamani yok gibi.uyumaya nasil firsat buluyor bilmiyorum.uyudugunu da zannetmiyorum.yasamin gözlerin gibi gülerek dolsun.
farecik
sorbonne ve conservatoire nationale superieure rue blanche okullarinda egitim gördü.Su an camerouna yerlesmek üzere tiyatrosunu kurmaya çalisiyor.bu gün taksim de yarin pariste ertesi gün afrika da karsilasabilirsiniz.film isini birakti.deneysel tiyatro da arastirmalar yapiyor.tiyatrosunun ismi Özgürlük tiyatrosu-theatre de libérte.!995 te kuruldu.esi mehmet ulusoy un kapattigi tiyatroyu yeniden açti
farecik
sözü edilen kisilerlin tümüyle birlikteligi asilsizdir..Su anda istanbul-fransa-martinique ve haiti de tiyatro faaliyetlerini sürdürmektedir.ve cameroun devlet baskan yardimcisiyla evlilige yönelik birlikteligi sürmektedir.bir oglu ve bir kiz torunu vardir.ve türkiye'nin ché guevarasina asiktir.
Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.

hayranlar

neler oldu ?

Ahmet Soylemez Ahmet Soylemez, Gündüzün Karanlığı dizisine oy verdi 18 Mart 2017 - 19:39
sasa22 sasa22, Gündüzün Karanlığı dizisini favorilerine ekledi 04 Mart 2017 - 23:36