Hata bildir

Gökhan Alkan

Reyting
(42 oy)
9,8
Doğum: 08 Aralık 1987 (37), İstanbul
Eğitim : Lisans
91 kişinin favorisi oldu
08 Aralık'ta, göçmen bir ailenin oğlu olarak İstanbul'da doğdu. Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknolojileri Öğretmenliği lisans ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret - Pazarlama ön lisans bölümlerinden mezun oldu. Lise ve üniversite yıllarında aktif olarak tiyatro gruplarında çalışmalar yaptı. Birçok mekanda canlı müzik performansları sergi...
TRT'den bir final kararı daha! Kül Masalı dizisi kaçıncı bölümde ekrana veda ediyor?
TRT'den bir final kararı daha! Kül Masalı dizisi kaçıncı bölümde ekrana veda ediyor?
TRT'nin hikayesiyle çok konuşulan yeni dizisi Kül Masalı için erken final kararı alındı. Peki Kül Masalı ne zaman bitiyor? Kül Masalı dizisinin finali ne zaman? Kül Masalı dizisi kaçıncı bölümde bitiyor? Kül Masalı dizisi neden bitiyor? Kül Masalı 7. bölümde neler yaşandı? Kül Masalı 8. bölümde fragmanı yayınlandı mı? Kül Masalı 8. bölümde neler olacak? Kül Masalı dizisi oyuncuları kimlerdir? Kül Masal dizisi konusu nedir? Kül Masalı dizisinin konusu ne? Kül Masalı dizisinde kimler rol alacak? Kül Masalı dizisi ne zaman yayınlanacak? Kül Masalı dizisi nerede çekiliyor? Kül Masalı dizisi uyarlama mı? Kül Masalı reytinglerde kaçıncı oldu?

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat