Hata bildir

Kerem Bürsin

Reyting
(83 oy)
9,4
Gerçek Adı : Kerem Bursin
Doğum: 04 Haziran 1987 (37), Yurt Dışı
Eğitim : Yüksek Lisans
237 kişinin favorisi oldu
15 yaşından beri Amerika’da yaşayan Kerem Bursin, Boston Emerson Collage’den sonra üniversite eğitimini tamamladı. Ardından Los Angeles’a taşınarak oyunculuk kariyerine başladı. Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi alan Bursin, Gaye Sökmen Ajans’la anlaşarak Türkiye’de de ...
“Son of a Rich”in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor! Setten ilk fotoğraflar geldi!
“Son of a Rich”in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor! Setten ilk fotoğraflar geldi!
Sinema dünyasına altın imzalardan birini atmak için yola çıkan “Son of a Rich”in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. 15. Yüzyıl Osmanlı İmparatorluğu’nun resmedildiği ve bu proje için özel olarak kurulan setten ise ilk fotoğraflar geldi. Peki Son of a Rich filmi ne zaman vizyona girecek? Son of a Rich filminde kimler rol alacak? Son of a Rich filminde Kerem Bürsin hangi karakteri canlandıracak? Son of a Rich filminin çekimleri ne zaman başlıyor? Son of a Rich filmi uyarlama mı? Son of a Rich filmi nerede çekilecek? Kerem Bürsin kimdir?

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

neler oldu ?

sasa22 sasa22, Jo Ann Harris kişisini favorilerine ekledi 27 Mayıs 2020 00:46
EmirT EmirT, Jo Ann Harris ile ilgili katkıda bulundu 05 Aralık 2018 11:22