Hata bildir

Mehmet Çevik

Reyting
(3 oy)
9,3
Doğum: 01 Aralık 1961 (58), Kahramanmaraş
Eğitim : Akademi
8 kişinin favorisi oldu
1986 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü'nce Türkiye'deki tiyatro çalışmalarını atarkmak üzere Kıbrıs Devlet Tiyatrosu'na gönderildi. 1997 yılından bu yana Kocaeli Şehir Tiyatroları'nda sanatçı olarak görev yapmakta. Sağır Oda'da radikal dinci Zahit...
26 Mart 2017 Pazar reyting sonuçları
26 Mart 2017 Pazar reyting sonuçları
Hayat Bazen Tatlıdır mı, yeni dizi Lise Devriyesi mi, O Hayat Benim mi, Bodrum Masalı mı? Ekranlarda Pazar gününün galibi hangi yapım oldu?

üyeler ne diyor?

( 2 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
delfinbahar
babası cemşir'den dizi ile ilgili önemli bir t üyor...dizisinin oyuncuları taksim'de sosyal bir etkinlikte bir araya geldi. dizide güllü'nün babası cemşir karakterini oynayan mehmet Çevik, magazin d'ye konuştu. halktan çok olumlu tepkiler aldığını dile getiren Çevik, "kötü bir karakteri canlandırmama rağmen kimse bana kötü adam gibi bakmıyor. bu da beni çok mutlu ediyor." dedi. diziyle ilgili önemli bir tüyo veren mehmet Çevik, güllü'nün kemal'e olan aşkının artık çok daha net görüleceğini söyledi.
rozata
türk tiyatrosunudaki yönetmenliginin yanı sıra türk televizyonlarındaki dizi oyunculugundaki başarılı performansından dolayı kendisini kutlarım. seni izleyenlerden duydugum olumlu yaklaşımlar ve seni özellikle izlemek isteyen ciddi bir potansiyelin oldugunu ögrendikçe inan bende bir arkadaşın olarak mutlu oluyorum. sevgilerimle sevgili mehmet Çevik
Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.

neler oldu ?

EmirT EmirT, Alper Erze ile ilgili katkıda bulundu 06 Ağustos 2018 - 13:27